Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Glosnik basowy

25 Jul 2003 12:27 1306 7
  • Level 11  
    Chc ekupic glosnik basowy 150Wat mocy muzycznej.Jakiej srednicy byl by najlepszy do domu i jak umiescic go w obudowie (do przodu czy w strone podlogi).Z gory dzieki za pomoc.
  • Level 31  
    po pierwsze szukaj..........jest o tym na forum pełno tematów...
    po drugie głośnik jak kupujesz to patrz na moc znamionową bo maxymalna jest nieraz 4 razy wyższa..........
    średnica od 20 cm w zwyż
    30 wystarczy......
  • Level 11  
    Bede pamietac!
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    kup sobie ARN312... Tesli i zrob 120 litrowa obudowe, podlacz wzmacniacz np. na dwoch zmostkowanych TDA7294 i masz niezly subwoofer...chlopie - kazdy Ci odpowie inaczej, powiedz co chcesz uzyskac...konkretnie
  • Level 11  
    Tomaszo!To co chce uzyskac to kolumna 3 lub 2 drozna o mocy znamionowej 70Wat i 4 ohm z niezlym basem.Wzmacniacz ma NE078
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    aa.....ja tylko subwoofery mam we lbie..To lepiej moze jakas mocniejszy 25-tke Tonsila i albo do przodu, albo z boku ja dac, ale wtedy odcinac przy jakichs 200Hz...Jak chcesz niski i sprezysty bas, to po 50zl sa 20-tki Tesli - cos z serii ARN226..ladnie wygladaja i niezle graja...po dwa do kolumny, razem cztery - na przednia scianke i jakies 50 litrow...basior wgniata w fotel....:))
  • Level 11  
    a co ze srednimi i wysokimi tonami?Te glosniki Tonsila maja moc znamionowa conajmniej 65Wat i 4ohm.Jak je polaczyc?I jakiej najlepiej uzyc zwrotnicy?