Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wyświetlacz SE T230, wyświetlacz na przodzie obudowy.

21 Nov 2006 09:55 870 2
  • Level 16  
    Witam!

Posiadam wyświetlacz od tego telefonu, jest mi on zbędny i zastanawiam się czy nie zrobić by z niego wyświetlacza zamontowanego z przodu obudowy. Jednak Najgorzej jest tutaj z oprogramowaniem, części bym jakoś skombinował i zlutował w całość. Tylko zastanawiam się, czy czasem nie było by to zbędny ponieważ posiadam płytkę od tego tel. czy można by ją było wykorzystać zamiast robić nowy układ?
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 22  
    Witam.

Wątpię żebyś coś takiego zrobił. NIejeden fahowiec próbował i dal sobie spokuj. Jak chcesz zrobić wyświetlacz z LCD z telefonu to wystarczy wpisać nokia 3310 na elektrodzie to pojawi Ci sie multum schematów. Z innymi wyświetaczami sużo osób próbowało z marnym skótkiem.

Przedstawilem ci realia jak to jest i raczej nikt inny niepowie ci nic innego a wrecz przeciwnie tosamo wiec jak chesz miec wyświetlacz to jak juz 3310.

mam nadzieje, że pomogłem roziwać wątpliwości i pozdrawiam.
  • Level 16  
    No jeśli tak to trzeba będzie wykorzystać ten od 3310. Chciałem sie dowiedzieć bo wykorzystanie takiego wyświetlacza kolorowego było by ciekawe i mogło by mieć duże możliwości. Jeszcze raz dzięki ;).