Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy chodziłeś (-aś) do technikum?

PCMAN 12 Sty 2006 22:48 80926 297
    aleexander
    Poziom 14  
    Chodzę do Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Blachowni (dzielnica Kędzierzyna-Koźla) :) A dokładnie to do Technikum, profil Telekomunikacja. Ekipę mam świetną, każdego dnia są jakieś jaja :) Z kumplem wymyślamy różne pułapki które można by w szkole zamontować :) A w ogóle, to szkoła znajduje się na terenie elektrowni :) Nauczyciele są w porządku, nauczycielka elektrotechniki, pani Grażyna S. :) - najlepsza :) I nasz wychowawca, dr. B. Willner. Jego ulubione powiedzonko: "To są metody komunistyczne, ja nie ukrywam!" :D
    Pozdrawiam
  • HelukabelHelukabel
    Dominik1
    Poziom 12  
    Technikum Energetyczne w Sosnowcu.Technik mechanik o specjalnosci energetyka cieplna.Nauczyciele fajni byli.Pochodzilo by sie jescze.
    Lukasz_81
    Poziom 11  
    Technikum Mechaniczno - Elektyczne w Zawierciu, secjalnosc: Elektronika Ogolna.
    Lucki
    Poziom 21  
    Politechnika Wrocławska III rok (elektronika i telekomunikacja) + Fizyka na UW II rok :D
  • HelukabelHelukabel
    slawoslaw
    Poziom 18  
    Absolwent 2005 ZSE . Technik elektryk. ( specjalnośc energoelektronika) . Elektronika ogolna.
    jack17
    Poziom 17  
    TZN techniczne zakłady naukowe w Dąbrowie Górniczej
    2klasa TECHNIK ELEKTRONIK specjalizacja SYSTEMY I SIECI KOMPUTEROWE
    mam zajefajną klase tylko brakuje mi w niej dziewczyn :D
    ogólnie szkoła fajna gdyby nie chemia i niemiecki :cry:

za 2 lata maturka :D i egzamin zawodowy
    pozdrawiam techników, techniczki :D i cały skład elektrody :!:
    asura.kk
    Poziom 15  
    Pozdrawiam wszystkich... ja konczylem Zespół Szkół Kolejowych w Nowym Sączu (teraz ZS nr 4)Profil elektronika ogólna. Obecnie koncze studia na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie ( inżynieria materiałowa).
    Rekalia
    Poziom 2  
    Absolwent Technikum mechanicznego (aparatura kontrolno pomiarowa i automatyka przemysłowa) obecnie studiuję matematykę :D
    HONDAS
    Użytkownik obserwowany
    TECHNIKU SAMOCHODOWE przy Zespole Szkol Samochodowych w KOSZALINIE niezla szkolka byla milo wspominam z wyjatkiem jednej rudej nauczycielki
    mychool
    Poziom 10  
    A ja skonczyłem Technikum Budowlane w Kaliszu i teraz studiuje sobie informatyke :).
    ps. co ja tu wogóle robie :) sami elektronicy prawie :)
    cybergood
    Poziom 16  
    a ja sobie dalej chodze do technikum elektronicznego(RCEZ) w Nisku profil elektronik .specjalizacja jeszcze nie wiem ,ale jak narazie to jakos słabo im ta nauka idzie bo wiecej sie nauczyłem z elektrody :D
    moze w 3 klasie wiecej cos powiedza.ale jak narazie to wybrałbym moze z 3 nauczycieli co wiedza cos wiecej niz z ksiazki.
    Chodzi ktos z forum tam do szkoły gdzie ja :D ??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    marihires
    Poziom 30  
    Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im.Marii Skłodowskiej-Curie
    w Bytomiu.
    Technik Elektronik,specjalizacja: systemy i sieci komputerowe.
    Miłe wspomnienia...(totalny light przez bite 5 lat)...elektroniki sam sie nauczyłem :P
    przemkoprzemko
    Poziom 12  
    Zespół Szkół Zawodowych w Ostrołęce. Technik elektronik.3 klasa. Szkoła zeszła na psy. Jesli sam nie bedziesz sie interesował i douczał to nawet jesli skonczysz te szkołe mozesz byc zielony w elektronice :)
    zbig73
    Poziom 13  
    Technikum Energetyczne w Sosnowcu- niestety nie istniejące już w starym budynku.Technik elektryk, elektroenergetyk - specjalność maszyny i napęd elektryczny - czyli klasa A
    gebus24
    Poziom 12  
    ja elektronika interesuje sie od dawna, jednak do technikum nigdy nie chodzlem o pradopodobnie po technikum w moim miescie nie dostalbym sie natakie studia gdzie chcialem.
    AGH elektronika i telekomunikacja 2 rok pozdrawiam
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Leszo

Poziom 11  
    Technikum elektroniczne w Kielcach i Politechnika Warszawska wydz. Mechatroniki
    n3us
    Poziom 11  
    Teraz: Poltechnika Wrocławska, III rok elektroniki - automatyka i robotyka.
    Kiedyś: Technikum Elektroenergetyczne w Legnicy - zajefajna szkoła, polecam każdemu. Czy Pan Stabryła nadal uczy układów analogowych? A Pan Grajek historii ?? Pozdrowienia dla całej kadry dydaktycznej :)
    fruziaaaa
    Poziom 1  
    Ja chodze do Zespołu Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu na profil Elektrotechnika. Dla ciekawaskich i nie oświeconych elektroniką interesują się także dziewczyny :)
    .:Smerfetka:.
    Poziom 1  
    Z.S im. Staszica w Tarnobrzegu. technikum elektryczne specjalnosc elektronika:) jeszcze 2 lata:D

Dodano po 1 [minuty]:

Świeta racja fruziaaaa dziewczyny w tym technikum sa górą:P
    janek1815
    Poziom 38  
    techniczne zakłady naukowe w częstochowie fajna szkoła pozdrawiam wszystkich chodzących w latach 1992-1997
    turbofan
    Poziom 2  
    Technikum Mechatroniczne nr1 w Warszawie. Chodze zaledwie rok ale czuje sie jak by upłyneło pare ładnych lat ;D
    rysio222
    Poziom 1  
    Witam, chodzilem do Technikum Elektronicznego w Koszalinie ul. Jedności 9 w latach 1973-78 w pionie klas A - specj. Radiotechnika i Telewizja. Wychowawca - najwspanialsza kobieta Pani mgr Urszula Statkiewicz.
    Zgrana 33-osobowa paka w klasie. Nauczyciele - Brejna(Tygrys), Klawiter ;) , Babcia od historii, i...w I klasie na warsztatach mistrz Rzembło (tokarka) heh. Kto jestem?- napisz: rysio222(malpa)poczta.onet.pl
    Pozdrawiam.

PS Chyba w pazdzierniku 2006 bedzie zjazd absolwentow. Moze ktos cos wie na ten temat?
    Klonos
    Poziom 2  
    Wojskowa Akademia Techniczna wydział Elektroniki 2gi rok końcówka dziennie, powoli ogarniam tematy elektroniczne, pozdrawaiam
    slr82
    Poziom 12  
    Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu, spec. Automatyka Przemysłowa.
    Dawno temu to było.
    Pozdrowienia dla ELITY. :D
    margi85
    Poziom 16  
    chodziłem do tec.elektr
    specjalizacja technik elektryk
    ukończyłem, i na tym poprzestanę...

Dodano po 46 [sekundy]:

aha było to w krośnie
    Tomano BoSS
    Poziom 12  
    Stare dobre czasy, szkoda że się juz skończyły...
    Ukończyłem technikum mechaniczne w zespole szkół mechaniczno - elektrycznych :)
    neo_dc
    Poziom 32  
    Technikum elektroniczne w Malborku.

Wyposażenie... stare ale jare :P

Nauczyciele.... 99% posiadało ogromna wiedzę podręcznikową... jednak nic poza tym.

Pozostałym 1 % był pan Henryk Kamiński. Przejął naszą klasę w IV klasie ( w sensie pracowni elektronicznej ). Krążyły o nim legendy....

Jak dla naszej klasy to były czary... zapiernicz że szok, ale jakby nie on to ja bym do dziś nie wiedział jak praktycznie działają układy... Chłop posiadał ogromną wiedzę praktyczną, pomimo że odszedł na emeryturę razem z moją klasą jak kończyliśmy, to potrafił też w miarę sprawnie korzystać z komputera itp. Rozumieli nawet ci, co przez 3 lata nie rozumieli nic.... Wiadomo, wiek też robił swoje, były śmieszne pomyłki nieraz... ale współczucia przyszłym pokoleniom elektroników z mojej szkoły... sami toretycy chyba....

Atmosfera ok, szkoła czysta, MUNDUROWA :D i wam powiem - gajer to najlepsze ubranie :D

A, zawód - technik elektronik, specjalność - elektronika ogólna.
    Nie wiem czy go mam.... testy sie sprawdzaja.... :D

No i pozdrawiam IV TEEa '2006 :D
    Yoni83
    Poziom 11  
    Moja kariera zaczela sie w ZSE na Wojciechowskiej w Lublinie-elektronika ogólna. A teraz Politechnika Lubelska wydzial elektrotecniki i informatyki, kierunek elektrotechnika, specjanosc ??? nie pamietam jak to sie nazywa!!!! A co do wiedzy z dziedziny elektronika to słabiutko!! Troche nie chce mi sie w tym grzebac, ale szkola średnia dała mi dobre podstawy i na studiach mialem i mam ;)troche z górki. ( ile razy mozna przerabiac budowe i zasade dzialanie tranzystora-to do niczego nie prowadzi!!)