Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio nie widzi karty.

24 Lip 2002 13:44 2567 14
  • Spec od car audio
    Problem z radiem Blaupunkt Muenchen CD43. Włączam, czekam odwiesza się wkładam kartę i nic. Wyciagam, wkładam i dalej nic. Wkładam z innego radia i też nic. Co jest? Połaczenia z procem wygladają na ok, jedyne co widać, że padło to wyświetlacz ale on nie ma nic do tego.
  • Poziom 34  
    W TYCH RADIACH WYSTARCZY ZŁA MASA LUB JAKIES PRZEPIECIE I RADIO GUBI POŁACZENIE Z KARTA TRZEBA Z POWROTEM JE ROZKODOWYWAC
  • Poziom 20  
    Czesc
    Leszku , Ty masz problem z takim starym radiem ??? :)
    To jest karta rezystorowa,przeczysc styki karty i blaszek w czytniku,odczytaj z eep kod i naucz go od nowa tej karty
  • Spec od car audio
    Wszytstko fajnie ale on wcale karty nie widzi! Jakby nie uruchamiał się to chociaż wywaliłby ----. A tu nic tylko card. I uczenie z trybu serwisowego nie pomaga (miga tylko card). Acha to CD41 nie 43, tylko plastik z przodu jest CD43. Właśnie to radio już długo mi się poddaje. Szukam drugiej zawartości do 41 bo może oryginał się trochę uwalił.
  • Poziom 43  
    To głupie radio, sprawdż czy podaje napięcie na kartę bo może przetwornik A-D padł. Co robi na zwartą kartę? SPrawdź jeszcze przełącznik czujnik włożenia karty. A może eeprom? Mam Cd41 ale ciężko się czyta,zrobiłem go po serialu.

SławeK
  • Spec od car audio
    Przecież czujnik karty jest w samej karcie (zwora). Sam robilem radia na zworę i było ok. Tu chyba ktoś czytal albo programował.
  • Poziom 20  
    Wgraj , zewrzyj , zobacz co sie dzieje :-) i opisz
    Załączniki:
  • Spec od car audio
    Zrobilem z master kodu policzonego po numerze fabrycznym. Ale da się przyuczyć tylko kartę oryginalną a na zwartą głupieje.
  • Poziom 20  
    Niedawno robiłem jakiegos Blaupunkta na taka karte i mialem cos podobnego,ze oryginalna dzialala choc czasami sie wieszała a zwarta nie chciala dzialac,wtedy zwarłem tylko czesc stykow,ale stwierdzilem,ze jak jest karta to trzeba ja zaadoptowac - wyczysciłem wszystkie styki karty i było ok
  • Spec od car audio
    Napisałem, że już zrobione z master kodu i chodzi z oryginalną kartą.
  • Poziom 19  
    ok. rozumiem twoją wypowiedź może ktoś inny skorzysta, a tobie zgodnie z twoją odpowiedzią na mój post prześlę bina z beckera 2380.ok?
  • Poziom 20  
    Ja tez poprosze tego bina - chetnie go obejrze :-)
    Pozdrawiam
    Mirek
    audsermirek(malpa)poczta.onet.pl
  • Spec od car audio
    Przepraszam ,że wygrzebałem ten post, ale czy ktoś mógłby podesłać bina do Munchen CD41. Poprzednie zostały wyłączone przez administratora.
    Dzięki.