Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

staruszek po regeneracji !

wojto15-05 22 Lis 2006 21:03 6378 21
  • staruszek po regeneracji !
    Witam! to cos co ostatnio zdołałem zrobic i chcialem sie pochwalic nie jest to żaden wyczyn elektroniczny bo wzmacniacz (jakis MAGNAT 2x100W 8Ω) dzialal jedyne co w nim zrobilem to: wyprostowalem obudowe, zmatowałem, poszpachlowalem wgięcia, ponownie zmatowałem, nalozylem 2 warstwy lakieru!!, powymienialem kable w środku na ekranowane bo dawniej chyba takich nie wstawiali bynajmniej w tym wzmaku ;) ,wymienilem takze wejscia i wyjscia , i nakleilem naklejke dla urozmaicenia ;) , niedlu go wstawie do środka jakies 2 wiatraki i pozadny radiator bo wzmak łapie niezła temperature! wiem ze tak jak napisałem wyrzej nie jest to zaden wyczyn ale mysle ze fajnie wyglada bynajmniej mi sie podoba :) czekam na Wasze ocenki :) pozdro

Fajne! Ranking DIY
    Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
    O autorze
    wojto15-05
    Poziom 18  
    wojto15-05 napisał 373 postów o ocenie 7, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Zamość. Jest z nami od 2006 roku.
    Paweł007
    Poziom 22  
    Witam.

W sumie to niema co tu zabardzo oceniać ale chociaż zdjęcia słabe to jakoś to norrmalnie wygląda nie to co poniektórzy pokazują. W sumie to sam nieiwme bo to takie DIY jak z ryby koń. Weź usuń temat bo niema tu co oceniać no może jakbyś dał jakieś EXTRA super foto to co innegro.

Pozdrawiam.
    gniadziu
    Poziom 11  
    a mnie ciekawi jak zrobiles pittbula (nalepa, lakier, termotransfer?) na przednim panelu ? bardzo ladnie wyglada , generalnie bardzo ladnie polakierowany z tego co widac a moj przedmowca niech tak nie psioczy bo zrobienie ladnej obudowy lub odrestaurowanie starej to tez jest sztuka kolego podobnie jak lakierowanie. Pozdrawiam
    bpjl
    Poziom 12  
    Pitbull to nalepka co zresztą kolega @wojto15-05 sam zaznaczył.. zresztą takiego zamego widać naklejonego na szufladzie!!! :D
    lex00
    Poziom 26  
    Jak dla mnie fajna renowacja, ale ten przycisk po prawej jakoś szpeci tym czerwonym światłem.
    zgierzman
    Poziom 21  
    wojto15-05 napisał:
    [...] chyba takich nie wstawiali bynajmniej w tym wzmaku [..] fajnie wyglada bynajmniej mi sie podoba

Gdybyś jeszcze poznał znaczenie słowa "bynajmniej", albo nie używał go skoro nie rozumiesz co znaczy, Twoje opisy czytałoby się znacznie lepiej.
    Obudowa całkiem, całkiem, choć na tych zdjęciach niewiele widać.
    Grzesiek Lca
    Poziom 15  
    mi się podoba,ładnie wygląda po renowacji;)
    mr_nuke
    Poziom 17  
    Witam

Musze przyznać, że całkiem ładnie wygląda ten wzmacniacz.
    Jakość fotek troche słaba dlatego zapytam czy robiłeś go na wysoki połysk?

Pozdrawiam
    CMS
    Administator HydePark
    jako pierwszy sie przyczepie, na zdjeciach widac szpachle wylazaca spod lakieru.
    ogolnie jednak prezentuje sie niezle, zrob tylko cos z ta szpachla
    wojto15-05
    Poziom 18  
    witam! szpachla hmm myslalem ze 2 warstwy lakieru wystarcza :P nalepka zrobiona na jakims papierze przezroczystym wydrukowane zostalo laserowa drukarka ;) to cala tajemnieca :) sluszena spostrzezenie na szawce jest taka sama naklejka :D a co do wypowiedzi typu usun temat ! to zaznaczylem na wstepie ze nie jest to super konstrukcja ! ale juz niedlugo poajawi sie wzmacniacz mojego autorstwa ;) aaa i sory za jakosc zdjec byly robione telefonem ! zreszta po wzucenie na elke zdjecia sie pogarszaja strasznie bo u mnie na kompie lepiej to widac niz na stronce... A co do mixera to dobry strzal to Yamaha mg10/2 ;) pozdro i dzieki za pozytywny odbior mojej pracy ;)
    Łizi
    Poziom 12  
    Witam
    Moim zdaniem sprzęt całkiem niezły. W miarę dobrze odnowiony praktycznie nie ma wad :D
    prezes_aps
    Poziom 11  
    O tym czy nie ma wad to my nie wiemy. Wiemy natomiast i widzimy, że został elegancko wykonany, no niestety zdjęcia są jakie są, ale wnioskuję że konstruktor jest zachwycony swoim dokonaniem, więc niech bedzie. Drażnią mnie tylko te niebieskie LEDy, ja bym wstawił inny kolor (ale to kwestia gustu)Za włożony wkład 5/6
    Paweł007
    Poziom 22  
    gniadziu napisał:
    zrobienie ladnej obudowy lub odrestaurowanie starej to tez jest sztuka

No ja to chyba inaczej widze.

Po 1 niewidze tu żadnej własnoręcznie zrobionej obudowy,

Po 2 słowo odrestaurowanie rozumiem tak, że prezedmiot zniszczony czasem doprowadza się do stanu oryginalnego a nie do stanu w którym nieprzypomina oryginału .......czy może sie mylę?
    kmx4
    Poziom 14  
    Święta prawda! Paweł007 zgadzam sie z tobą!
    Odrestaurowanie - przywrócenie oryginalnego wyglądu.
    foxik000000
    Poziom 29  
    A mi sie nawet podoba , tylko mogłes go 'prysnąc' na czarno, możesz także wymienic kondensatory filtrujace w zasilaczu powinno to przynieść mała poprawe mocy/jakości ;)
    asterix17td
    Poziom 17  
    Witam
    Czym dokładnie to malowałeś i jakiej użyłeś szpachli, bo przymierzam się do podobnej operacji?
    Pozdr
    Artur k.
    Admin grupy audio
    Witam

Nie żebym sie czepiał ale jakby ten wzmacniacz pomalować na czarno to by wyglądał identycznie jak mój stary ELMUZ (też 2x100W), szczególnie ten przełącznik sieciowy oraz identyczne ułożenie wejść i diodek "ready", "clip".

A ogólnie wygląda nieźle.

Pozdrawiam
    wojto15-05
    Poziom 18  
    witam! asterix17td wzmaka pomalowałem zwykłym sprayem samochodwoym a szpachla to hmm nie pamietam nazwy ale pozostalosci po renowacji samochodu byla 2 skladnikowa włukno + utwardzacz !! bardzo ladnie sie nakłada :D

foxik000000 dzieki za podpowiedz ! jutro ide po kondensatory ;) a nie chcialem jej malowac na czarno bo juz mam jedna czarna koncowke :P musiala byc jakas zmiana
    pozdro :)
    remix1
    Poziom 18  
    cze mnie tez sie podoba,czym szlifowales szpachle ?
    Gibon007er
    Poziom 22  
    fajnie wyszlo..

szkoda ze bialy kolor a nie srebrny czy czarny.. pokaz jak wyglada renowacja od srodka :)

pozdr
    włuczykij
    Poziom 27  
    fajnie odrestaurowane, tylko troche śmieszny ten pies na panelu przednim.