Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat wzmacniacza do subwoofera!!

22 Lis 2006 22:03 1154 1
  • Poziom 12  
    Witam. Chce zbudować DOBREJ JAKOŚCI w miarę możliwości amatorskich (a te sa przecież duże:) ) subwoofer aktywny. Przeglądałem całe to forum w poszukiwaniu jakiegoś schematu, lecz jak jakiś jest jest to schemat na bazie TDA który pochodzi z "Elektroniki dla Wszystkich" albo cos w tym stylu. Ja zbudowałem parę kitów dla kumpli AVT 2458, oni sa z nich zadowoleni ja nie! Przeszkadza mi w nich to ze nie maja wyłanczania po wykryciu braku sygnału, opóźnienia załonczania głośnika, to jeszcze przeboleje bo te dwa układy dokładałem osobno (zrobiłem je na bazie schematów z Elektrody) ale tego ze ten kit nie chce funkcjonować z sygnałem z mojego techniksa tego juz nie mogę. nie chce juz robić suba z cala masa dodatkowych "modułów". I tu jest moja proźba do użytkowników tego forum, nie dysponuje ktoś sprawdzonym schematem suba który by te rzeczy posiadał w swoim projekcie, najbardziej zależy mi na tym dobrym przedwzmocnieniu żeby z wyjścia na sub mojego amplitunera mógł go bez problemu wysterować. Chodzi mi o sub do domowego odsłuchu. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku. Z góry dziękuje
  • Poziom 19  
    Poszukaj na elektrodzie ja sobie sćiągnołem podajże był on na tda7294 albo lm38.. od razu z przed wzmacniaczem