Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung N500 - zanika głos w słuchawce

wahoo 23 Lis 2006 11:28 1123 7
  • #1 23 Lis 2006 11:28
    wahoo
    Poziom 20  

Witam. Posiadam Samsunga N500. Mam z nim mały problem. Czasem gdy ja dzwonie do kogoś lub ktoś do mnie to moim telefonie słyszę tylko dziwne szumy w słuchawce. Są one troche podobne do odgłosów wydawanych przez modem komputerowy. Czasem telefon działa bez problemu. Niekiedy jednak pojawiaja sie szumy i rozmowa nie może być kontynuowana. Dzieje się tak też zaraz po wybraniu numeru. W słuchawce słysze szumy i trzaski a na telefonie licznik pokazuje czas połączenia. Osoba z którą nawiążę połączenie mnie słyszy ale ja jej nie. Przeglądnąłem forum i nie znalazłem podobnego problemu w tym modelu. Zrobiłem juz reset telefonu jednak to nic nie pomogło. Gdzie mogę szzukać przyczyny? Pozdrawiam.

0 7
  • #2 23 Lis 2006 11:32
    danielmc
    Poziom 15  

chlopaku wymien glosnik i bedzie po sprawie

0
  • #3 23 Lis 2006 11:38
    wahoo
    Poziom 20  

czy to na pewno wina glosnika? kiedy wszystko dziala rozmowa jest wyrazna i wszystko dobrze slychac. te szumy ktore wystepuja nie nakladaja sie na rozmowe tylko ja calkowicie zastepuja i tez slychac je bardzo wyraznie. nie jest to trzeszczenie tylko dzwieki przypominajace modem. czy to wskazywaloby na glosnik?

0
  • #4 23 Lis 2006 11:49
    danielmc
    Poziom 15  

wymien glosnik jesli problem bedzie dalej bedziemy kombinowac :)

0
  • #5 23 Lis 2006 12:08
    wahoo
    Poziom 20  

a skad mam go wziąć? ile kosztuje? co jesli to nie glosnik? kasa pojdzie na marne?

0
  • #6 23 Lis 2006 12:27
    sim
    Poziom 28  

Z opisu wynika, że zniekształcenia dzwięku są typu 'cyfrowego', więc masz problem z tzw 'zasięgiem' - najbardziej typowa usterka to złe ekranowanie.
    Może to być też wina bloku RF - czyli PA, układ RF, zasilanie do tych układów itp.

0
  • #7 23 Lis 2006 12:51
    danielmc
    Poziom 15  

sim nie za duzo info jak dla koleszki on nawet nie skad wziasc glosnik... :D

0
  • #8 23 Lis 2006 18:50
    wahoo
    Poziom 20  

danielmc przykro mi ze nie jestem takim zawodowcem jak ty

sim czy moglbys wyjasnic co to za usterki? czy wina powstania takich problemow moze byc sciagniecie simlocka?

0