Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POMOCY !!!Problem z polonezem caro 1,6 gaz+ B

24 Lis 2006 20:58 741 3
  • Poziom 2  
    Mam taki problem: mam poloneza caro z jednopunktowym wtryskiem.Otoz w czasie jazdy czuje srednio co 5km lekkie szarpniecie..tak jakby na 1 s niedochodzilo paliwo.Raz usłyszałem na butli jakby cos "strzeliło" na butli z gazem;/ZaznaczamZeTeMaleSzarpnieciaWystepujaTakzeNaRowniutkiejJezdni.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    Pewnie brak dobrego kontaktu na przewodach zasilajacych cewke elektrozaworu na butli i przerywa na wybojach.
  • Poziom 11  
    Najprwdopodniej dochodzi do "wypadania zapłonów",czyli niespalone w silniku paliwo dopala się w układzie wydechowym i stąd te strzały.Wtedy także odczuwa się szarpnięcie pojazdu.
    Należy dokładnie sprawdzić układ zapłonowy i ostatecznie stan gniazd zaworowych oraz samych zaworów.Może tam dochodzić do przedmuchów niespalonej mieszanki do układu ssącego lub wydechowego.w iąrze się to z demontażem głowicy silnika.
  • Poziom 15  
    Na butli może tylko strzelać elektrozawór jak już jeden z kolegów ci podpowiada a ja dodatkowo radzę ci sprawdzić czy masz dobry obieg cieczy w parowniku . Jak się zapowietrzy to jest złe odparowanie ciekłego gazu i też będzie zalewał i przerywał-pozdrawiam