Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cyfrowy polsat czyda sie rozdzielić sygnal polsatu na dwa TV

25 Lis 2006 13:31 20506 12
  • Poziom 10  
    z wczsniejszych wypowiedzi wynika ze da sie rozdzielić sygnal polsatu na dwa TV :potrzeba dwa dekodery i konwrter z dwoma wyjsciami

Moje pytanie brzmi :1) czy drugi dekoder może być dowolny czy tez musi być polsatowski

2)wiem że drugi dekoder też musi mieć jakąś karte polsatu ,czy aby zdobyć ta drugą karte musze wykupić drugi abonament

3)czy po zakończeniu umowy zostaną mi jakieś bezpłatne programy ,je
  • Poziom 35  
    1 drugi dekoder polsatu z kartą i abonamentem
    2 po zakończeniu umowy tuner zostanie zablokowany(prawdopodobnie),przynajmiej kiedyś tak było.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    po zablokowaniu karty tunery polsatowskie też sie blokują i wyskakuje błąd 04.w starszych maszynach aby to odblokować jest bardzo prosty sposób.wystarczy"powachlować"kartą w czytniku i zaskoczy na kanałach nie kodowanych.nie wiem jak jest w nowych,może też to działa.kanałów FTA czyli nie kodawanych jest pare:tele5,puls,edusat,polonia,polsat2,TVbiznes,TVPkultura,viva polska,ITV,4fantv.oczywiście napisalem tylko o polskich.zagraniczne też znajdziesz.
  • Poziom 29  
    giker64 napisał:
    z wczsniejszych wypowiedzi wynika ze da sie rozdzielić sygnal polsatu na dwa TV :potrzeba dwa dekodery i konwrter z dwoma wyjsciami

Moje pytanie brzmi :1) czy drugi dekoder może być dowolny czy tez musi być

Dekoder jest sparowany z kartą, więc odpowiedź jest jasna.
  • Poziom 22  
    Dekoder musi być drugi.Po okresie umowy jeśli nie zalegasz z płatnością to będziesz miał programy FTA
  • Poziom 10  
    pajo21 napisał:

2 po zakończeniu umowy tuner zostanie zablokowany(prawdopodobnie),przynajmiej kiedyś tak było.

aa jak przeprogramuje tuner , wyszukam kanaly ? to nie znajdzie mi te nie kodowane?
    Witam jest tak jak pisze Kolega "grzesiulek5"
    Cytat:
    Dekoder musi być drugi . Po okresie umowy jeśli nie zalegasz z płatnością to będziesz miał programy FTA

i nic nie da przeprogramowanie , pozdrawiam GKVIDEO.
  • Poziom 2  
    Witam,

Mam podobny problem, a dokładnie za miesiąc kończy mi sie umowa z Cyfrowym Polsatem i taraz czy ciągnąć dalej korzystanie z tego pakietu (pakiet familijny), czy zrezygnować, wziąć nowy w promocji z dekoderem za 100pln i jakoś je potem połączyć, aby w innym pokoju mieć również dostęp do telewizji sat.
    Czy to sie nie sprawdzi?
    1. Konkretnie chodzi mi o to czy da się połączyć w taki sposób dekodery, aby z jednej anteny i na jednym płaconym abonamencie można było korzystać z dwóch dekoderów? Czyli jeden by robił za swoisty rozdzielacz sygnału?
    Czy to się sprawdzi czy dać sobie siana.
    2. A może kupić drugi pakiet mini do sypialni (za 10pln), z drugim dekoderem bez anteny (za 99). i podłączyć oba dekodery do jednej anteny. Ale po co płacić dwa abonamenty?

juras
    Witam umowa Koledze kończy się za miesiąc trzeba tylko pamiętać o 3 miesięcznym okresie wypowiedzenia.
    Co do rozdzielenia sygnału na dwa dekodery opłacając jeden abonament to nie jestem pewien , ale chyba się nie da.
    Biorąc drugi dekoder za 99 zł i płacąc w nim abonament za 9,90zł miesięcznie oglądając programy niezależnie musisz mieć , albo podwójny konwerter w czaszy którą posiadasz cena ok 65 zł , albo brać drugą antenę z Polsatu za 50 zł , ale musisz dołożyć statyw pod nią za ok 15zł .
    To na razie tyle wybór należy do Ciebie pozdrawiam GKVIDEO
  • Poziom 29  
    GKVIDEO napisał:
    Co do rozdzielenia sygnału na dwa dekodery opłacając jeden abonament to nie jestem pewien , ale chyba się nie da.

W chwli obecnej nie ma takiej możliwości.
  • Poziom 9  
    Witam podepne sie pod temat otóż mam taki stary modem polsatu THOMSON DSI30PO w którym po zakończeniu umowy miały być żekomo odblokowane programy FTA (ale niestety chyba zapomnieli mi je odblokować :D )w związku z tym mam pytanie czy da sie odblokować te kanały (mam na myśli FTA) tak jak to opisuje kolega kriss51
    czy to już za świeży model :D:?:
  • Poziom 1  
    witam wszystkich-mam z przed lat starego niechodzącego polsatowskiego SAGEMA,czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie go usprawnić?