Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alarm peugeot 206 2003 1,4 Hdi

25 Lis 2006 18:29 3186 5
  • Poziom 16  
    witam!!

Mam pytanie co do tego autka. Gdzie się wpiąc w przewód od krańcówki. Czytałem coś o podpięciu sie w oświetleniu ( 35s opoznienie i może sie zdarzyc tak ze klientowi sie zamkną drzwi z kluczykami ). Czy jest jakaś inna możliwość gdzie będzie pewność, że drzwi się nie zamkną.

Druga rzecz konfiguracja centralnego zamka

Jak skonfigurować zamek??? Czytałem wcześniejsze watki i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi ( prawie nic nei dajace linki ). Zwarzywszy na to, ze jestem poczatkujacy prosiłbym o jesne wytłumaczenie przez bardziej doswiadczonych kolego z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 26  
    anusek napisał:
    witam!!

Gdzie się wpiąc w przewód od krańcówki. Czytałem coś o podpięciu sie w oświetleniu ( 35s opoznienie i może sie zdarzyc tak ze klientowi sie zamkną drzwi z kluczykami ).

Jaki alarm będziesz montował?
    Do lampki można się zaczepić, ale wtedy nie będzie uzbrojenia po nieumyślnym wyłączeniu alarmu. W P 206 to niebieski przewód oznaczony "300" biegnący do lampki oświetlenia wnętrza, musisz zamienić polaryzację tego przewodu, tam pojawia się plus po otwarciu drzwi. Możesz podpiąć się pod wyłączniki krańcowe, przewody te znajdziesz w BSI we wtyczkach na końcu modułu.

anusek napisał:

Druga rzecz konfiguracja centralnego zamka

tu chyba jest sterowanie masą, więc chyba nie będzie problemu.
    Pozdrawiam.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 32  
    jak podepniesz się pod krańcówki to uważaj bo nie wszystkie alarmy lubią poziomy na tych przewodach i może włacza się samoczynnie (czasem trzeba przekażnik dla odseparowania )
  • Poziom 16  
    No wiec samochod juz zrobiony, centralny działa bez problemu tak jak jest napisane w linku podanym przez Pana Norberta ( dziekuję ) aczkolwiek miałem problem z krańcówkami ( wpinajać sie do lampki przekaźnik wydawał dziwne dziwęki wiec odpuściłem tą formę ) ponieważ alarm ( Codeperfect ) działał dość dziwnie bo załączając go sygnalizował otwarte drzwi, jak je otworzyłem i zamknąłem to potwierdzał zamkniecie ( działanie totalnie bezsensowne ) zastanawiałem sie nad separacją przekaźnikami ale nie byłem pewien czy jest to bezpieczne rozwiązanie. Założyłem czujnik ciśnienia EPC-40. Jeżeli miłby ktoś jakieś inne pewne rozwiązanie to prosiłbym o wiadomość jak to zrobić. Dziękluję wszyskim za pomoc.
  • Użytkownik usunął konto