Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmieniarka FIRST. Czy można ją podłączyć do każdego radia firmy FIRST?

26 Lis 2006 22:36 1342 3
  • Poziom 9  
    Witam. Posiadam zmieniarke firmy FIRST nie wiem sam jaki to model na instrukcji pisze FIRST austria 391 prosze mi powiedziec czy zmieniarke mozna podlaczyc do kazdego radioodtwarzacza firmy first z wyjsciem na zmieniarke?
  • Poziom 43  
    Ja bym się bał podłączać cokolwiek tej marki do jakiegokolwiek prądu. Taka, tandetna marka, czajniki dzialają max tydzień, radia miesiąc a mało który sprzęt dożywa końca gwarancji jeśli taka wogóle na bazarze jest. Marka typowo bazarowa, by sprzedawać tanio, naiwnym bez zobowiązań.
    Pierwsze słysze żeby robiła (raczej od kogoś kupowała) zmieniarki CD samochodowe. Jej specjalność to kolorowe radia na CD ze strojeniem radia mechanicznie, linką. To niestety nie Sony czy Pioneer gdzie większość zmieniarek pasowała do prawie każdego radia z przybliżonego rocznika i ze sterowaniem. Może wypuścili jeden model radia który potrafi tym sterować...
    Ogólnie odpuściłbym sobie to a poszukał używanego ale markowego sprzętu, byle nie zajechanego od handlarza, bo taki satysfakcję da tylko sprzedającemu.

SławeK
  • Poziom 33  
    Tak, to rzeczywiscie ciekawostka, mam na dnie szuflady radio tej firmy na którym pisze STEREO a w srodku jest jeden wzmacniacz TDA2303 mono podpięty na krótko do 2 wyjsć głosnikowych.
    Raczej nie podłączaj do czegokolwiek chyba że lubisz kłopoty.
    Pozdr. N.
  • Poziom 9  
    a mozna moze dopasowac radio jakiejs innej firmy ?