Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung x450, pomoc klopot dziwny :/

27 Lis 2006 10:33 1194 4
  • Poziom 14  
    Witam, posiadam Samsunga x450, opis dzialania:

- telefon po uruchomieniu (bez karty sim) dziala normalnie itp. tzn mozna na 112 zadzwonic cos tam poklikac po klawiszach,

- po wlozeniu karty SIM, mamy taki objaw, podajemy PIN, podajemy kod aparatu, i telefon na wyswietlaczu pokazuje tapetke, (czekamy) i po chwili gasnie wyswietlacz, jest czarny za okolo kilka sekund pojawia sie wszystko spowrotem i napisz szuka sieci i zaden przycisk nie dziala nic nie mozna zrobic i tak tez po kilku sekundach wyswietlacz zapala sie na bialo z napisem prosze czekac, wiec czekamy wyswietlacz gasnie zapala sie i mamy to samo znowu brak mozliwosc wcisniecia przycisku itp, ( jak pisze prosze czekac to slychac przyciskanie przyciskow),

moje pytania czy zrobilbym to sam ? i wogole co to za usterka moze byc ? soft czy cos z zasiegeim ? ie znam i dalbym rade, bo cos wiekszego to niet ;), a jak trzeba i tak sewis to jaka cena za ta usterke mogla by byc ? pytam sie gdzy mam spory kawalek do komisu a czasu malo na to , Dzieki za info :)
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Tez tak mam niesttey i z X450, i z X640 a ostatnio trafił mi się X660. Przeszukałem wszystkie dostępne mi źródła i nie znalazłem lekarstwa na tę przypadłość. Flash nie pomaga, usunięcie sugerowanych elementów z płytki klawiatury niestety też, ich wymiana również nie pomaga, resety itd. Wszystko bez pozytywnego efektu. Wymiana mikrofonu ( gdzies doczytałem, że może pomóc ) również nie. Jakaś wada fabryczna flasha, tak sądzę. Żadna ze znalezionych solucji nie pomaga, sam tez próbowałem tego dociec, ale bez sukcesu.

Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    Memory Reset CUSTOM: *2767*2878# <- tylko to i smiga, pozdrawiam :)
  • Poziom 16  
    kto by przypuszczał, że tak mało potrzeba :), leżał mi w serwisie ze 3 tygodnie x450, soft + hot itd a tu taki drobiazg - teraz śmiga :), dzięki za pomoc pzdr
  • Poziom 14  
    ze jak tak powiem, pierw czyszcze z kurzu, pozniej jakies resety kodami jak sa, no a na koniec to co ty piszesz ;) tak latwiej ;) hehe, pozdrawiam i ok ze sie przydalo :D