Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maxon PM-150 na 70cm - przeróbka

sp2ukd 27 Jul 2003 15:26 6851 17
    c2h5oh
    Moderator
    Cześć !

Miło , że się reklamujesz , ale link powinien być w dziale "Odsyłacze, linki" , chyba , że potrzebujesz jakiejś porady , lub nie wiesz jak to naprawić. Więc napisz , jaki masz problem z tym sprzętem , to coś może poradzimy.
    jozefg
    VIP Meritorious for electroda.pl
    :arrow: C2H5OH

Kolega podał link do opisu przeróbki Maxona na pasmo 433MHz...
    c2h5oh
    Moderator
    Cześć !

jozefg wrote:
    :arrow: C2H5OH

Kolega podał link do opisu przeróbki Maxona na pasmo 433MHz...

W takim razie przepraszam ......

Wydawało by się , że materiały te można umieścić w działach bardziej do tego celu odpowiednich . Ale jeśli Moderator tak zadecydował ......

Więc stosując się do pouczenia Moderatora , też biorę się do zamieszczania w tym dziale linków .

.
    jozefg
    VIP Meritorious for electroda.pl
    To nie było pouczenie :D
    Myślałem że niedokładnie to obejrzałeś - niech się koledzy zapoznają z tym i przeniesiemy na linki...
    sp2ukd
    Level 2  
    Jakbym chciał się zareklamować to umieściłbym link do strony głównej
    abyś musiał przez nią przebrnąć a nie bespośrednio. Link zamieszczony jest ze względu na koszty przestrojenia gdzie firmy biorą od 400-500zl za przeróbkę bardzo prostą a jest sporo kolegów, którzy posiadają Maxona ze starego pasma 300MHz. Umieszczanie całej witryny na forum byłoby bezsensowne.

Pozdrawiam.
    generator
    Level 20  
    Osobiście tą stronkę odebrałem jako anty-reklamę (firm które biorą 400-500 zł. za przestrojenie) ponieważ innych materiałów np.softu ,opisów do np.RADMORÓW nie zauważyłem (chi.)
    kali111
    Level 14  
    Jeśli komuś udało się przestroić te radio to mógłby mi przesłać zawartość eeproma na pasmo amatorskie,
    kali111
    Level 14  
    Nie moge tam wejść. Str. mi się nie otwiera.
    kali111
    Level 14  
    Dzięki z wsad, jak by ktoś potrzebował opis przeróbki to go zdążyłem jeszcze wtedy ściągnąć, ale bez wsadu.
    kali111
    Level 14  
    Pamięć zaprogramowałem, z przestrojeniem jeszcze nie skończyłem, czy mógłby mi ktoś podać częstotliwości tych kanałów. Próbowałem je odczytać programami które ściągłem do tego radia (PROGSMX PM150,PM150s) ale coś mi to nie wychodziło.
    3fazy
    Level 15  
    Witam.Mam pm150 Maxon z pasma 300Mhz chciałbym go przerobić na 70cm.Miałem kiedyś z netu dokładny opis zdjęcia i schemat tej przeróbki lecz strona z której to ściągnąłem już nie istnieje.Jeśli może mi któryś z kolegów pomóc proszę o przesłanie mi na maila wszystkiego co będzie mi potrzebne.mail :3fazy@wp.pl
    GREBSON
    Level 20  
    Witam . Skąd można pociągnąć te programy do maxona ?

Dodano po 33 [minuty]:

Dodano po 1 [minuty]:

generator
    Level 20  
    ..........domyślam sie że ci wyszukiwarka nie działa............http://hamradio.online.ru/ftp/dw.php?pm150.zip