Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Carin 520 philips. Nawigacja nie czyta nagranych płyt.

27 Lis 2006 23:33 1374 1
  • Poziom 20  
    Witam , nie wiem czy dobrze trafilem z postem a jak nie to prosze go przeniesc w odpowiednie miejsce , moje pytanie do znawców nawigacji jest takie : jak najprosciej sprawdzic czy ktos mnie nie robi w wała ? jest nawigacja carin 520 philipsa , oryginalna plytke z mapą zagubili ci właśnie kolesie , nagrali mi 4 płyty nowe i po włożeniu nic nie czyta , powiedzieli że to cos z czytnikiem jest , że to nie ich sprawa a do tego momentu wszystko było ok , poradżcie cos , dzieki i pozdrawiam

acha , czy mam racje ze jak wsadze normalna płytke cd np z kolędami to powinno to grać w navi :| , mysle ze mam racje ale moze nie do końca ??
  • Poziom 30  
    no to masz kolego schody... swojego czasu przerabialem nawigacje i mialem z tym spory kontakt. Nie znam Twojego typu nie chce mi sie narazie szperac i szukac,bo nie mam czasu, ale rzecz rozbija sie o to ze prawie zadna navi nie czyta płyt wypalanych.. musza być tłoczone... navi maja zabezpieczenia przed nielegalnym kopiowaniem.. no i mimo iz plyta ok, navi jej nie wgra. Są s tym duuze problemy...czasami pomaga nagrywanie płyt clonem cd, ale tylko sporadycznie w niewielu typach navi... mozesz poprobowac przegrac clonem z najwolniejsza predkoscia, jak to nie pomoze... to sporboj raz jeszcze.. jak nie to na innej nagrywarce.. a jak nie to nie ruszy bez oryginału... to jest zwykle radyjko małe czy juz duza navi z monitorem lcd?