Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp officejet 5610, tekst w paski przy czarnym kolorze.

pączek 28 Lis 2006 14:52 1017 2
  • #1 28 Lis 2006 14:52
    pączek
    Poziom 2  

Mam problem przez okres wakacji nie korzystałem z drukarki i teraz chciałem wydrukować parę stron ale tekst wychodzi w paski (tylko przy kolorze czarny) napełniłem na nowo tuner włączyłem opcje czyszczenie głowic wydrukowałem już kilkadziesiąt stron, ale sytuacja dalej się powtarza już nie mam pomysłu co może być nie tak a nowego tuner jakoś mi się nie chętnie uśmiecha. Czy ktoś wie co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?

0 2
  • #2 28 Lis 2006 15:01
    kosmita
    VIP Zasłużony dla elektroda

Tuner?? a co to jest?? pewnie chodzi Ci o kardridż z atramentem.. Toner to jest proszek do drukarek laserowych...

Pewnie zaschły Ci dysze albo padły zupełnie (w końcu HP robi je jako jednorazówki to że wytrzymują trochę dłużej świadczy tylko o ich soplidności, ale nie są one wieczne). Przeszukaj forum pod kątem zatkanych głowic i spoobów ich czyszczenia. Ewentualnie wybierz się do jakiegoś hiper marketu i kup zamienniki bo jeśli padły Ci grzałki w dyszach to nic z tym nie zrobisz.

0
  • #3 28 Lis 2006 15:05
    lord wiader
    Poziom 15  

Jak do pojemnika wsypałeś"tuner" a nie toner to nigdy nic nie wydrukujesz na atramentówce.W pojemniku jest tusz!!!
    Wymiany pojemnika nie pominiesz poprostu dysze piezoelektryczne są niedrożne lub przestały pracować.

0