Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra LPG stako. Elektro-zawór na butli nie otwiera się.

28 Lis 2006 20:24 4007 6
  • Poziom 14  
    W astrze mam zamontowany od paru lat gaz .Po zatankowaniu okazało się że elektro-zawór na butli nie otwiera .Butla jest STAKO moje ppytanie jest następujące czym zakręcić gaz aby wykręcić elektrozawór i wyczyścić. POZDRAWIAM
  • Poziom 23  
    napisz jakiej firmy jhest wielozawor w zbiorniku ale tak czy tak powinno byc pokretło
  • Poziom 14  
    Sądze ze też stako na cewce jest możliwość regulacji ale to nie zamyka gazu, obok jest śruba na kluczyk chyba 10 ale niemoge jej ruszyć niechce na siłe żeby nie urwać.POZDRAWIAM
  • Poziom 14  
    Byłem sprawdził cewke na stole, stwierdził że jest dobra zaworów tego typu niema .poradził żeby szukać warsztatu który montuje stako.POZDRAWIAM
  • Poziom 2  
    z tego co mi wiadomo ,to stako nie robi wielozaworów. na wielozaworze musi być nazwa producenta. poszukaj
  • Poziom 14  
    masz wilozawór firmy BRC i ta "REGULACJA" sluzy do zamykania gazu i powinna byc wykrecona do normalnej pracy a wkrecona w celu zamkniecia gazu. A w twoim przypadku nie da sie wykrecic tego zaworu tak zeby nie uciekal gaz z butli wiec raczej jedz do serwisu
    POZDRAWIAM