Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

monitor Philips 107B(fcc ID A3KM066, model no. 17B6822n)

29 Nov 2006 16:40 1102 2
  • Level 13  
    Nierówne(zróżnicowana jaskrawoś) tło w trakcie uruchamiania komputera-ekran jakby podzielony na dwie strony:lewa jednolita :prawa ciemniejsza na środku ekranu stopniowo rozjaśnia się ku prawej krawędzi .W sumie tworzy to wrażenie ciemniejszego pionowego pasa w centrum ekranu.Po włączeniu programów tło się wyrównuje i monitor sprawia wrażenie normalnego, co najwyżej można dopatrzc się za małej bieli.Wszystkie regulacje (3 potenciometry i 4 przyciski)działają.Czy ktoś powie mi czym to jest spowodowane?I jak usunąc.Pozdrawiam
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 11  
    ja kolego sprawdziłbym kondki w +B możesz mieć zaniżone napięcie w tej gałęzi a poza tym skontrolowałbym wszystkie kondki może któyś się grzeje to na początek wygląda mi to na małe napięcie którejś gałęzi ale nie koniecznie
  • Level 13  
    dziękuję za radę,z pewnością z niej skorzystam, ale poczekam na jakieś uszkodzenie zmuszające do rozbiórki monitora-póki co, po nagrzaniu monitor sprawuje się poprawnie.