Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ABS bora/golf4. Błąd kodowania sterownika ABS.

29 Lis 2006 23:21 2720 1
  • Poziom 10  
    Witam pieknego dnia wsiadam do auta bora 99 1,6 silnik AKL i zapaliła sie lampka od absu i czerwony wykrzyknik
    na drugi dzien było to samo po przekreceniu kluczyka 3 sygnały dziwkowe lampka abu swieci cały czas a czerwony wykrzyknik miga

sprawdzaiłem płyn hamulcowy wporzadku poziom i stykna czujniku

po prau dniach ni z tad ni z owąd wszytsko jest oki jest abs kontrolki gasną niestety tylko na 2 godziny
    i znów jest to samo
    podpinam vag tz nie ja tylko w warsztacie czuniki abs wporzadku wychodzi natomiast bład o tresci : błąd kodowania sterownika abs
    gosciu prubuje wgrywa i kasuje błydy prowadza kombinacje różne typu 35607 i takie tam wszytsko tra moze z 60 minut bo gdy choc na wilke tes nie wskazuje błedu kontrolki dalej swiecą nie gasna i po 5sekunach gdy jest przeprowadzany nowy test wyskajuje odnowa błąd : bład kodowania steronika abs
    co robic dalej mam??poradzcie pomużcie plisss
    zima idzie snieg spanie i abs potrzebny
    wiem tylko ze poprzedni własiciel odpinal sobie abs zeby auto bokiem po zakrentach chodziło ale robił to czasami tylko i gdy mi je sprzedawał abs był wporzadku i auto w moich rekach o 7 miesecy abs miało
    czekam na pomoc
  • Poziom 12  
    Ten błąd pokazuje się często gdy zasniedzieje wtyczka lub nadłamie się styk we wtyczce przy ABS-ie, są tam zmostokowane piny we wtyczce które odpowiadają za sprzętowe kodowanie pompy. Tak więc rozbierz wtyczkę i tam dokładnie sprawdź.Jeżeli mostek jest tam uszkodzony to kodowanie vag-iem w tym przypadku nic nie pomoże.