Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy za FCK14A019A można wstawić FCK14A019

WZbych 30 Lis 2006 11:06 908 3
  • #1 30 Lis 2006 11:06
    WZbych
    Poziom 13  

W TV Akai CT-2107D uszkodziło sie trafo FCK14A019A Samsung (miernikiem wykryto zwarcie). Kupiłem w Impel za to trafo FCK14A019 (bez literki A) i miało pasować, a okazało się że nie posiada jednej nożki, oraz wszystkie pozostałe są przesuniete w lewo względem obudowy. Wobec powyższego trafo nie pasuje mechanicznie (ale na to może by coś poradził). Nie wiem jak szły uzwojenia w uszkodzonym bo mam je zwarte i nie mogę je porównać z nowym kupionym. Co ciekawe zamienniki do obu traf podaje się jednakowe. Może jestem w błędzie to proszę o poprawienie mnie.
    Może ktoś z szanownych forumowiczów zamienial te trafka.
    Z góry wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi.

• #2 30 Lis 2006 11:09
    euro2L
    Poziom 41  

Ta nóżka której nie ma to prawdopodobnie masa .która jest podłaczona juz w trafie / tak teraz robią / a WN pasuje ten co dostałeś

• #3 30 Lis 2006 17:32
    WZbych
    Poziom 13  

Dzięki jezak. Więc wypada spróbować go wstawić, lub ewentualnie zwrócić do sklepu, ale wtedy nie wiem czy kupię inne trafko z właściwymi wyprowadzeniami nóżek.

• #4 23 Gru 2006 19:19
    WZbych
    Poziom 13  

Kupiłem nowy z literką A i oczywiście pasuje idealnie (również nóżki ma identycznie). Pozatym jeszcze taniej niż poprzedni tj. za 35zł. TV chodzi jak trzeba. Pozdrawiam.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo