Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio i wyświetlacz w Renault Safrane nie świeci

29 Lip 2003 12:14 3246 3
  • Poziom 43  
    Radio to Philips 22DC962/62, model bez CD, duży format z wyświetlaczem tylko do korektora . Problem polega na tym że jak mówił klient przez iskrzącą klemę nie ma treści na zewnętrzym wyświetlaczu. Świeci tylko podświetlanie od zapłony, nie wyświetla też temperatury. Radio jest na kodzie i jeszcze go nie wyłączyłem w pamięci.

A teraz pytania.

1. Czy bez radia zewnętrzny wyświetlacz ma wyświetlać temperaturę ?

2. Czy ktoś ma zrzuty z wszystkich trzech pamięci 24C04 z tego modelu, może zawartości się rozjechały?

3. Moze ktoś ma frakment schematu podłaczenia wyświetlacza ?

Ja jeszcze wyłączę kod i sprawdzę czy coś gra na stole ale bez wyświetlacza trochę trudno to sprawdzić.

SławeK
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    Bez obecności radia wyświetlacze zazwyczaj pokazują zegar i np. temperaturę (lub kreski jeśli jest uszkodzony czujnik), ale w Safranie
    były różne wynalazkowe rozwiązania i tu mogę się mylić. Jeśli odszukam pliki to wyślę, ale nie wydaje mi się by była to ich wina.
  • Spec od car audio
    Schemat podłączenia do wyświetlacza jest tam gdzie powinien (www.studio24.prv.pl w dziale kablomania potem piloty do radyjek).