Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Citroen Xara Picasso do Opla Astry...

02 Dec 2006 09:54 2517 7
  • Level 14  
    Witam

Mam pytanie czy jest realne podłączenie radia samochodowego od Citroena Xara Picasso do Opla Astry ?? Nie musi być podłączony wyświetlacz ważne aby grało...
    Ps. Jak się da to potrzebny mi będzie schemat bo nie mam orginalnych wtyczek od tego radia ...

Model Radia:

Firma: Siemens VDO
    Model NO: PSACD111-06
    VDO RD3-01

Z góry dzięki za pomoc

Pozdro eXcLiFe
  • Helpful post
    Level 43  
    Niestety ale nie będzie to grało razem. Nie taki wyświetlacz a to radio zeby grało wymaga auta, inaczej albo się nie włączy albo będzie okrutnie pikać odradzałbym nawet próbowania włożenia kostek bo szkoda uszkodzic, w tym przypadku pewniej radio ale może i instalację radia w aucie.

SławeK
  • Level 14  
    Ok dzięki za pomoc ... nawet nie będę próbował cokolwiek przerabiać ...

Temat do zamknięcia
  • Level 15  
    SławeK jak zwykle ma rację. Nawet nie próbuj wkładać kostek! Francuzi zamienili biegunowość zasilania, a nie zrobili nic aby nie można było spróbować podłączyć.
  • Level 20  
    ja mam troche inny problem w PEUGEOCIE 206
    po wymianie akumulatora radio zaczęło pikać
    dlaczego?
  • Level 43  
    Auto zapomniało swojego radia, musisz to zlogować w serwisie. W KTS550 widziałem taką opcję więc nie musi to być serwis Peugeota a wystarczy ktoś kto ma KTSa (Bosch service).

SławeK
  • Level 20  
    no to straszny sklerotyk z tego peugeota wymiana trwała 20sek
  • Level 43  
    Spróbuj w niektórych BMW wymienić akumulator, często kończy się lawetą do serwisu bo nieodpalisz auta. Wystarczy że zaiskrzysz klemami przy zakładaniu ich i już masz bajzel w komputerze auta. Kupujcie nowe wypasione modele samochodów zabawkowych, będziemy mieli z czego żyć w Nowym Roku i następnych !

SławeK