Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z chłodziarko-zamrażarką Mastercook

03 Gru 2006 17:03 1860 8
  • Poziom 10  
    Mam problem z chłodziarko-zamrażarką Mastercook LT-130. Chodzi o to, że po podłączeniu do źródła prądu mrozi tylko zamrażarnik, a w chłodziarce jest temperatura dodatnia. Myślę, że jest to wina termostatu. Poradźcie co mam zrobić, by wyeliminować usterkę.

• Poziom 26  
    Wymienić termostat na nowy i problem z głowy.
  • Poziom 10  
    A czy orientujecie się ile może kosztować taki termostat i czy się go łatwo wymienia?

• Poziom 26  
    Do 50zł w zależności jaki termostat,a czy łatwo sie wymienia,?nie trudno.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    dzięki za porady.
  • Poziom 14  
    po włączeniu wtyczki trzeba odczekac 1godz. i ręcznie polączyc styki termostatu. Jeżeli będzie za malo freonu to nowy termostat nie pomoże! Pozdrawiam!

Moderowany przez oldboy:

Scalono dwa tematy

• Poziom 10  
    Mam problem z chłodziarko-zamrażarką. Zamrażarnik działa poprawnie(chłodzi), a w chłodziarce skrapla się woda i panuje dodatnia temperatura. Podejrzewam, że jest to wina termostatu, ale nie jestem pewny.Prosze poradźcie mi co to może być. Jak termostat to jak się go wymienia. Jak możecie to prześlijcie załącznik w postaci zdjęcia termostatu. Z góry dziękujęi czekam na jakieś porady.
  • Poziom 18  
    napisz czy jest to urządzenie jedno czy dwu agregatowe.Jeśli jedno to problem jest inny,napisz jeszcze czy lodówka chodzi cały czas i niechce sie wyłączyć?
  • Poziom 10  
    Urządzenie jest jednoagregatowe, a lodówka chodzi cały czas. Jaka może być tego przyczyna?