Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Swap silnika CC z 700 na 1.2

elmo_mc 04 Gru 2006 19:05 14913 6
    elmo_mc
    Poziom 10  
    mam w planach swap silnika w moim CC i potrzebuje jakiegoś schematu lub opisu tej modyfikacji ( co potrzebne oprócz silnika i skrzyni :), ewentualne przeróbki). prosiłbym o pomoc bo nic nie znalazłem konkretnego na ten temat.
    Dzes1987
    Poziom 10  
    tez mam cienkiego 700 i mysle o przerzuceniu silnika, ale z drugiej strony tak patrzac na to ile ksy sie w to wrzuci i nie tylko bo jeszcze pasowaloby zrobic jakis tuning optyczny lekki bo lekki ale zawsze jakis...a tak przy obecnych cenach aut mozna kupic cos z wiekszym silnikiem i chyba lepiej na tym wyjdziemy....no le kazdy robi jk uwaza...taka decyzje trzyba dobrze przemyslec....pozdro:D
    leinadzs
    Poziom 27  
    Chyba taniej będzie sprzedać CC 700 i kupić CC 1100
    Dzes1987
    Poziom 10  
    dokladnie.....choc nie koniczne cc1100 ja np mysle na honda civic z 95-96r albo np opel astra np gsi. trzeba myslec
    mariuszd7
    Poziom 10  
    Ja jeżdżę sejem 1.2 16v, silnik fabrycznie 86 KM, samochód odrzutowiec niecałe 8 sek. do setki, 200km/h. Sam przerzucałem silnik:

http://www.moto.su.pl

Z cc700 na 1.2 jest sporo problemów, musisz mieć kompletny silnik 1.2 ze skrzynią, komputerem, wiązką, alternatorem, rozrusznikiem, kolektorem wydechowym, drążkiem zmiany biegów. Trzeba sporo poprzerabiać. Proponuję kupić 900 na wtrysku albo lepiej 1.1 z którego nawet skrzynia pasuje do 1.2 i dopiero swap'ować.
    rafal1234567890
    Poziom 10  
    a czy skrzynia z cc900 gaźnik bedzie pasować do tego 1.2 16v???? a co ze sprzęgłem od 1.2 zmieści sie

i po co jest potrzebna wajcha zmiany biegów (razem z linkami) od SC 1.1 z podciąganym wstecznym.