Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Ardo A1000X - ile nabiera wody

05 Gru 2006 18:50 1798 5
  • Poziom 11  
    Potrzebuje informacji ile wody (w litrach) powinien nabierac do prania pełnego (5kg).Czy przycisk 1/2 oznacza dosłownie połowe tej ilości??
    Nie wiem czy jest możliwe dokładne określenie ile litrów ale przynajmniej w przybliżeniu

z góry dzieki i pozdrawiam:D
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Specjalista AGD
    Jak jest pusta, to trochę (coś koło 2 cm) powyżej dolnej krawędzi fartucha. 1/2 w tej pralce w sumie nic nie daje, bo tylko trochę ogranicza wodę na płukaniu. Takimi klawiszami jak "1/2" i "E" nie zawracaj sobie głowy.
  • Poziom 31  
    zayzayer napisał:
    Jak jest pusta, to trochę (coś koło 2 cm) powyżej dolnej krawędzi fartucha.

To te pralki mają nabierać wody ponad fartuch? Ja zawsze myślałem że w tych pralkach wody ma nie widać patrząć z zewnątrz :?
  • Specjalista AGD
    PS 663S BIO napisał:
    Ja zawsze myślałem że w tych pralkach wody ma nie widać patrząć z zewnątrz :?

Jak jest z praniem, to nie widać.
  • Poziom 11  
    Dzięki za te odpow. ale może dysponuje ktoś jakimiś danymi określającymi tą ilośc w litrach ? chodzi o to że wyczyściłem układ hydrostatu i chcę się upewnic czy nabiera w normie.
  • Poziom 31  
    arek14 napisał:
    Dzięki za te odpow. ale może dysponuje ktoś jakimiś danymi określającymi tą ilośc w litrach ? chodzi o to że wyczyściłem układ hydrostatu i chcę się upewnic czy nabiera w normie.

Właśnie chodzi o to że tej wody nie liczy się w litrach! Do jednego prania pralka może zużyć 50 litrów a do drugiego 200 litrów. To nie żart, tak to wygląda. Składa się na to chłonność tkanin, ilość tkanin, ciśnienie w sieci, zasolenie wody w morzu itd. :?

zayzayer :arrow: :spoko: