Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Trójwymiarowa mysz. Baza do dalszych działań. Od gier przez grafikę 3D.

05 Dec 2006 19:26 8654 9
Computer Controls
  • Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    User removed account
    User removed account  
    User removed account wrote 0 posts with rating 0, helped 0 times. Been with us since 1978 year.
  • Computer Controls
    bio3y
    Level 12  
    haha :D:D nie no genialne w swojej prostocie. ciekawe jak z dokładnością poruszania się. jak dla mnie bomba :D
    r4t
    Level 12  
    hahahaha kapitalne gratuluje pomysłu :D ciekawe kiedy takie bedą w sprzedarzy :D:D
  • Computer Controls
    Krzysztof33
    Level 15  
    Wg. mnie pomysł nienajgorszy, tylko, no właśnie tylko, że przy dłuższym użytkowaniu ręka może się zmęczyć, nie jesteśmy maszynami. Sądzę, że będzie to jeden z najtańszych projektów. Japończycy wymyśleli myszkę w oparciu na fotokomórkach. Temat do rozwinięcia.
    pidpawel
    Level 26  
    Według mnie mysz w 3 wymiarach przydałaby się, lecz nie w tej postaci :( nie mam niestety pomysłu jak to inaczej zrealizować :(
    danlancher
    Level 27  
    Mi sie podoba. MOze sie przydac do calkiem fajnych rzeczy...
    Dobrzeby bylo jakby zamontowac tam jakas mala dwignie do ktore bylyby zaczepione te 3 sznurki.Wygodniej i reka sie tak nie meczy....

Zamiast ciezarkow = silniki + enkodery( lub podpiac po te od myszki) + uC + jaki program :D. Duzo miejsca by sie zaoszczedzilo....
    redart
    Level 23  
    Shqippy:
    Skąd ty to bierzesz? Nie ma nic konkretniejszego w sieci? Te 'projekty' będą idealne na 1 kwietnia, wnioskuję o niezaśmiecanie strony takimi przebłyskami gENIUSZU.
    User removed account
    User removed account  
    buchu-1
    Level 13  
    redart wrote:
    Shqippy:
    Skąd ty to bierzesz? Nie ma nic konkretniejszego w sieci? Te 'projekty' będą idealne na 1 kwietnia, wnioskuję o niezaśmiecanie strony takimi przebłyskami gENIUSZU.

@redart: Jezeli Ci nie pasuje że kolega Shqippy wrzuca takie "arty" to wcale nie musisz ich oglądać. Według mnie ( i mam nadzieję reszty użytkowników;-) ), są one ciekawe, bo fajnie zobaczyć takie" cuś". Jestem pewien, że sam byś czegoś takiego nie wymyślił...

A tak do tematu, to ciekawa sprawa, szkoda tylko że tak dużo roboty przy tym..

Pozdrawiam.
    User removed account
    User removed account