Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Trójwymiarowa mysz. Baza do dalszych działań. Od gier przez grafikę 3D.

05 Gru 2006 19:26 8471 9
  • #2 05 Gru 2006 22:40
    bio3y
    Poziom 11  

haha :D:D nie no genialne w swojej prostocie. ciekawe jak z dokładnością poruszania się. jak dla mnie bomba :D

• #3 05 Gru 2006 22:49
    r4t
    Poziom 12  

hahahaha kapitalne gratuluje pomysłu :D ciekawe kiedy takie bedą w sprzedarzy :D:D

• #4 06 Gru 2006 15:38
    Krzysztof33
    Poziom 15  

Wg. mnie pomysł nienajgorszy, tylko, no właśnie tylko, że przy dłuższym użytkowaniu ręka może się zmęczyć, nie jesteśmy maszynami. Sądzę, że będzie to jeden z najtańszych projektów. Japończycy wymyśleli myszkę w oparciu na fotokomórkach. Temat do rozwinięcia.

• #5 06 Gru 2006 19:29
    pidpawel
    Red. Komputery FAQ

Według mnie mysz w 3 wymiarach przydałaby się, lecz nie w tej postaci :( nie mam niestety pomysłu jak to inaczej zrealizować :(

• #6 06 Gru 2006 20:56
    danlancher
    Poziom 27  

Mi sie podoba. MOze sie przydac do calkiem fajnych rzeczy...
    Dobrzeby bylo jakby zamontowac tam jakas mala dwignie do ktore bylyby zaczepione te 3 sznurki.Wygodniej i reka sie tak nie meczy....

Zamiast ciezarkow = silniki + enkodery( lub podpiac po te od myszki) + uC + jaki program :D. Duzo miejsca by sie zaoszczedzilo....

• #7 06 Gru 2006 22:14
    redart
    Poziom 23  

Shqippy:
    Skąd ty to bierzesz? Nie ma nic konkretniejszego w sieci? Te 'projekty' będą idealne na 1 kwietnia, wnioskuję o niezaśmiecanie strony takimi przebłyskami gENIUSZU.

• #8 11 Gru 2006 15:57
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #9 11 Gru 2006 16:42
    buchu-1
    Poziom 13  

redart napisał:
    Shqippy:
    Skąd ty to bierzesz? Nie ma nic konkretniejszego w sieci? Te 'projekty' będą idealne na 1 kwietnia, wnioskuję o niezaśmiecanie strony takimi przebłyskami gENIUSZU.

@redart: Jezeli Ci nie pasuje że kolega Shqippy wrzuca takie "arty" to wcale nie musisz ich oglądać. Według mnie ( i mam nadzieję reszty użytkowników;-) ), są one ciekawe, bo fajnie zobaczyć takie" cuś". Jestem pewien, że sam byś czegoś takiego nie wymyślił...

A tak do tematu, to ciekawa sprawa, szkoda tylko że tak dużo roboty przy tym..

Pozdrawiam.

• #10 11 Gru 2006 18:22
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto