Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jaka drukarke najlepiej kupic

kuba2102 06 Dec 2006 02:16 1103 3
    kuba2102
    Level 20  
    witam... Otoz mam taki problem ze nie wiem jaka drukarke nabyc... Rozgladam sie za jakims Epsonem, bo moim zdaniem jest to dobra drukarka i tania... Najlepiej zeby miala skaner z dobra rozdzielczoscia i tak samo przy drukowaniu... Chyba ze macie jakies inne propozycje lepsze :D to slucham
    awkp
    Level 17  
    Potrzeba więcej informacji. Co chcesz drukować i w jakiej ilości? Czy chcesz drukować w kolorze? Co chcesz skanować i w jakim celu (lub jakości)? Jak duże fundusze możesz/chcesz przeznaczyć na zakup?
    darcon1
    Level 11  
    moim zdaniem najlepszą drukarką na rynku jest jakaś z rodziny HP, miałem do tej pory i nigdy mnie zawiodła (niestety nie wytrzymała testów dzieci :-)
    Obecnie używam Lexmarka i też nie nażekam ale HP miała większą precyzję drukowania (na oszczędnym nie przesówała literek).
    Ale zależy do czego chcesz jej używać.
    kuba2102
    Level 20  
    HP wiem ze jest dobry bo go mialem i go chwale ale ja chcem cos zebym nie poszedl z torbami :D , bo tusze sa strasznie drogie... a ile kasy moge wydac to nie wiem jak to napisac bo ja mieszkam nie w polsce wiem mysle ze moge wydac do 120 funtow... Zalezy na dobrej jakoski wydruku i tak samo przy skanowaniu (duza rozdzielczosc) czekam na propozycje...