Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes automat. Po około 15 min jazdy skrzynia jakby w trybie awaryjnym.

06 Gru 2006 11:54 3840 6
  • Poziom 12  
    w samochodzie merceded S 3,5l diesel 93r. mam problem ze skrzynią biegów. Mianowicie po odpaleniu autko jedzie bardzo ładnie po około 15 min jazdy skrzynia jedzie jakby w trybie awaryjnym, po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu autko znowu jedzie dobrze przez jakieś 15 min. KTS niestety nie gada z tą skrzynią. Co radzicie zrobić, myślałem o diagnozie w serwisie MB.
  • Poziom 21  
    najlepsze rozwiązanie-serwis,lub zakład zajmujący się automatami.
  • Poziom 13  
    Skrzynia ślizga i wpada w tryb awaryjny .
    Ściągnij misę olejową i zobacz czy są opiłki !
    Pozdrawiam
    Artur
  • Poziom 26  
    I co mu dadza opilki jak sie nei zna?A poza tym skad daleko wysuniete stwierdzenie,ze slizga sie??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    s-ka z manualem? nie daj sie namowic na zadna klekotaczke manualna...
    najprawdopodobniej masz problem z utrzymaniem cisnienia,olej sie nagrzewa ma wyzsza przenikliwosc,nie naciaga tasmy,nie napelnia sie konwerter,itp kupa nie jedzie.Wcale to nie musi duzo kosztowac.Zadnym kts-em tego nie uzdrowisz a sterowanie w mesiu jest niesmiertelne.Polecam wizyte u fachowca od ASB (unikaj rozreklamowanych oszustow,ktorzy wymieniaja cale skrzynie z dziupli a nie zajmuja sie fachowa naprawa)
  • Poziom 26  
    Wszystkie rady podsumuje w taki sposob: jedz do warsztatu na diagnoze,lepiej zrobisz sobie i autu niz jakbys probowal sam. Do jorge83 w safrane Twoim jak mniemam miales AD8 prosta skrzynia...ale wg mnie manual tam gdzie byl automat t profanacja.