Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Napisy do filmów. Czym pobieracie? Jak dopasować napisy do filmu?

06 Gru 2006 17:49 3906 6
  • Poziom 13  
    Witam, prosze o wpisywanie jakich stron używacie do ściągania napisów do fimów, albo morze jakiś programików do ich wyszukiwania?I jakich używacie programów do dopasowywaniu napisów do filmu?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
  • Poziom 26  
    TA strona powinna ci w zupełności wystarczyć, a co do dopasowywania ściąga się napisy do filmu dpoasowane do danego filmu (rozmiar, typ), a polecam SubEdit Player jest świetnym programem.
  • Poziom 13  
    Witam, znam strone www.napisy.org ale mam coraz gorsze o niej zdanie, ponieważ co raz mniej napisów tam znajduje. Szukam teraz napisów do filmu The.Breed[2006]DvDrip.AC3[Eng]-aXXo.avi ma onwiele dostępów (ściągnołem jako torrent z www.torrenty.org) i niema do niego napisów. Tego programu napiprojekt tesz używałem ale napisy które on pobiera nie pasują do filmu ( ściągałem około dziesięciu napisów do różnych filmów i żadne nie pasowały). Morze ma ktoś inna opcje szukania napisów? ale wie gdzie znajde chociaż napisy do tego filmu?

Niech kolega część czasu spędzanego przy szukaniu napisów poświęci na zaglądanie do słownika języka polskiego. Proszę poprawić błędy.
    [jankolo]
  • Poziom 18  
    Właściwie każde napisy da się dopasować do filmu. Na zasadzie dopasowania pierwszego napisu do pierwszego dialogu oraz ostatniego napisu do ostatniego dialogu. Pomocny w tym będzie Subtitle Workshop. Tutaj macie kompendium na jego temat. Polecam.
    Edycja napisów w programie Subtitle Workshop