Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iWieniec. Kontroler z szesnastoma ustawieniami migania, pulsowania.

06 Dec 2006 18:28 6766 8
  • Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    User removed account
    User removed account  
    User removed account wrote 0 posts with rating 0, helped 0 times. Been with us since 1978 year.
    kremat0r
    Level 20  
    Wow ale super bajer :D
    Chyba pojde do piwnicy i przeszukam wszystkie szuflady ;D Pomysl 10/10
    redart
    Level 23  
    Autor tego "czegoś" jest chyba laureatem nagrody 'Freak of The Year'. Ten gość musi mieć jakieś niezdrowe odchyły w kierunku elektroniki, dobrze że nie pracuje w oczyszczalni ścieków, bo diabli wiedzą czym by przyozdobił choinkę. Moim skromnym zdaniem mieszka w kraju bUSH'a, to by wiele tłumaczyło.
    Goofy87
    Level 11  
    redart wrote:
    Ten gość musi mieć jakieś niezdrowe odchyły w kierunku elektroniki, dobrze że nie pracuje w oczyszczalni ścieków, bo diabli wiedzą czym by przyozdobił choinkę.

A niech ma odchyły w każda stronę i niech pracuje nawet pod latarnia i robi dekoracje ze zużytego materiału jaki firma "produkuje" :] heheh Grunt że owa dekoracja napewno spodobałaby sie niemałej części widowni :)
    Facet porządnie się natrudził nad takim odlotowym wieńcem i musze przyznać że nieźle mu to wyszło. Założe sie że niejeden elektronik chciałby mieć taki wypasiony wieniec świąteczny na swoich drzwiach.
    grzesiek_re
    Level 14  
    Ludzie wszystko ma swoej granice! tak samo tradycjia! ten wieniec to tak jak panna młoda ubrana w zielona suknie slubna majaca zamiast welonu czapke strażacką!
    pozdrawiam
    neo_dc
    Level 32  
    Nie no pomysł ciekawy ale raczej typu do pokazania znajomym, a nie do wiszenia przez święta... wyobraźcie sobie taką choinkę gdzie zamiast bombek dyskietki - traci urok jak dla mnie...

Ale jak już mówiłem sam pomysł ciekawy i na nudny wieczór w sam raz :)
    Łizi
    Level 13  
    Można użyć ten wieniec jako prezent dla jakiegoś informatyka :D
    marcinelektronik123
    Level 11  
    Świetne. Bardzo to mi się podoba.