Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polsat problemy

07 Gru 2006 09:27 2149 4
  • Poziom 9  
    Witam niedawno podpisałem umowę z cyfrowym polsatem, i mam z nim same problemy, mianowicie takie że ostatnio głos jest cały czas a obraz staje w miejscu na jakieś 30-60 sekund po czym znowu wszystko jest ok i za jakiś czas znowu to samo, albo obraz jest rozmazany (składa się z dużych kwadratów)a głos się zacina . Na tunerze wyskakują też jakieś dziwne znaki czy napisy i tuner reaguje tylko na przycisk wyłączający go, po ponownym włączeniu już jest dobrze ale tylko przez jakiś czas. Czasami wszystko działa przez cały dzień a czasami sypie się od razu po włączeniu. Mam tuner Echostar dsb-616 . Czasami także wyskakuje napis brak sygnału pomimo że sygnał jest ok(na paskach wychodzi że sygnał jest dobry). Chciałem się zapytać czy wy też macie z Polsatem jakieś problemy czy to tylko u mnie się dzieje takie coś i czym to może być spowodowane. Antenę i konwerter mam od C+. Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • Poziom 22  
    napewno masz problem z sygnałem.Dość częstym powodem jest konwerter po c+.Rozumiem że antena jest napewno dobrze ustawiona
  • Poziom 9  
    antena raczej jest dobrze ustawiona sygnał mam na 75 i 55% bez względu na pogodę. Czyli muszę zmienić konwerter??
  • Poziom 35  
    Witam
    Dobrze by było sprawdzić na innym konwerterze, powinno pomóc - nowy to koszt ok. 25 zł.
    Zwróć też uwagę na dobrą wentylację samego dekodera.
  • Poziom 2  
    witam, ja tez mialem i mam problemy z dekoderem dsb616, sprawdzalem antene na dwoch innych dekoderach i dzialaly przez 1 miesiac BEZ ZARZUTU !! obecnie zglosilem 4 raz do reklamacji dekoder, a w polsacie powiedzieli ze MAM ŻĄDAĆ wymiany na nowy. ten co treraz dostalem po 1 godzinie stracil glos i prrzez cale swieta jestem bez telewizji!! co ciekawe, w serwisie powiedzieli ze mam zmieniony dekoder! nowy, ale z tylu naklejak z numjerem i kdem kreskowym jest naklejona na stara, a plomba gwarancyjna jest naklejona na stara zerwana, lacz na wyswietlaczu jest folia, dekoder bez oryginalnego pudelka! wg mnie to chyba jakis przekret!! jutro ide na nowy wymieniac!! pozdrawiam i zycze spokojnego ogladania!!