Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zagłuszacz telewizji satelitarnej

07 Dec 2006 19:39 10756 3
 • #1
  User removed account
  User removed account  
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
 • Helpful post
  #2
  Edek45
  Level 29  
  Witaj,robiłem kiedyś takie proste nadajniki i rzeczywiście można nimi zakłócić odbiór telewizji(znikał obraz, i wszyscy myśleli że stało się coś z anteną )
  Zasięg jest niewielki,ale powinno działać
  Tu jest kilka schematów,zrób ten na jednym tranzystorze
  Po zmontowaniu układu wlącz radio na UKF najlepiej na starych częstotliwościach,ale na nowych też powinno działać,w takim miejscu żeby nie odbierała żadna stacja,a następnie wolniutko pokręcaj trymerem lub zsuwaj i rozciągaj zwoje cewki
  Nadajnik musi być blisko odbiornika,potencjometr od radia ustawiony w połowie głośności,jeżeli wjedziesz na daną częstotliwość to w głośniku usłyszysz sygnał wzbudzenia,jest to oznaką że nadajnik działa,z telewizorem stroi się tak samo,tylko że tam zniknie obraz https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=2365520#2365520
 • #3
  User removed account
  User removed account  
 • #4
  terewar
  Level 10  
  Witam znalazłem prosty sposób na zagłuszanie tv (oczywiście próbowałem tego na dalekiej łące z swoim telewizorem wiec nikomu nie przeszkodziłem oświadczam ze nie mam zamiaru używać tego w przyszłości) ale do rzeczy. potrzebujemy tylko pilota od alarmu "fox" i śrubokręt gwiazdkę. (możliwe ze na innych pilotach tez wyjdzie)
  regulujemy częstotliwość przy włączonym telewizorze (tym niebieskim na zdjęciu aż będą efekty:) regulować bardzo powoli. (zagłusza tylko jeden kanał na raz. u mnie kanał 2) jak by ktoś znalazł możliwość podpięcia do tego mikrofonu to piszcie. pozdro.