Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kolorofon dla dj min. 16 kanałów macie jakieś propozzycje

07 Gru 2006 21:39 1139 5
  • Poziom 11  
    witam
    chciałbym złożyć kolorofon na min. 16 kanałów moc kanału min 60W 220V
    sterownik ten ma chodzić w rytm muzyki kazdy kanał inaczej może macie jakieś propozycje
    jaka będzie cena tego mniej więcej oszacujcie nie liczcie zarówek kabli chodzi mi o sam sterownik
    czekam na odpowiedzi
  • Poziom 39  
    Witam
    A używałeś przycisku „szukaj”, przecież ten temat był tu poruszany setki razy, a schematów i wzorów płytek jest do „wyboru i koloru”.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    mateeo50 napisał:
    witam
    chciałbym złożyć kolorofon na min. 16 kanałów moc kanału min 60W 220V
    sterownik ten ma chodzić w rytm muzyki kazdy kanał inaczej może macie jakieś propozycje
    jaka będzie cena tego mniej więcej oszacujcie nie liczcie zarówek kabli chodzi mi o sam sterownik
    czekam na odpowiedzi

nie bede wrzeszczal ze nie szukales na elce :D wedlug mnie jesli maszmozliwosc zabierania na impre kompa idealnym rozwiazaniem bedzie discolitez mozesz tym wysterowac nawet 32 kanaly kazdy jak chcesz :P schematow jest mnostwo ale ten o ktory prosisz gdzies juz widzialem tylko na chyba 12 kanalow.... jak bede mial chwilke to poszukam
  • Poziom 20  
    ja znalazlem tylko na 10 kanałow.. a na 16 tez gdzies tutaj widzałem... tylko nie moge tego znalezc

tu jest 10 kanalow https://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=18617

a tak w ogole to ja rowniez tak jak przedmowca uwazam ze lepiej by bylo discolitez.. mozna nawet 32 kanaly.. tlko trzeba miec komputer ze soba..
  • Poziom 11  
    Bonkot napisał:
    Witam
    A używałeś przycisku „szukaj”, przecież ten temat był tu poruszany setki razy, a schematów i wzorów płytek jest do „wyboru i koloru”.
    Pozdrawiam.

urzywałem przycisku szukaj ale bez rezultatów przeciesz jak bym znalazł to bym nie zakładał tematu zgodzę się jest dużo ale na 3-6 kanałów
    potrzebuje tego sterownika do sprzetu poniewasz posiadam jakąś starą konstrukcje na 6 kanałów ale czas ją zastąpić nową bo ma zamało wyjść a efekt jest fajny na dyskotekach miedzyczasie wyczytałem że cena jednego kanału wynosi 10zł czy to prawda ja max moge przeznaczyć na to 260zł może
    chcę zeby to było tak kupić jakąś płytke płytki poniewasz sam niezrobie do tego wszystkie potrzebne elementy i poskładać w jedną całość na jakich układach byś cie to polecili któren możnma w każdej chwili rozbudować. czekam na odpowiedzi.

Dodano po 31 [sekundy]:

aha i żeby niebyło to sterowane z kompa
  • Poziom 27  
    No raczej ciężko będzie kupić płytki i poskładać w jedną całość , moim zdaniem to możesz o tym zapomnieć bo jeśli nie discolitez to nie spotkałem się z kolorofonem na 16 kanałów