Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

paczka stx 4ohm + GDWT 9/80 8ohm - czy będzie dobrze?

07 Gru 2006 23:04 1155 6
  • Poziom 10  
    2xSTX GDN 38-300
    2xSTX GDS 22-120-4-SE
    2xSTX 3D-12

Jeżeli dodam do takiej paczki piszczki Tonsil GDWT 9/80 8ohm nie beda sie palic czy to w niczym nie przeszkadza
  • Poziom 33  
    a jak brzmi dokladnie pytanie ? chodzi o robienie paczki w ktorej bedzie siedzic 4 omowy stx 38-300 sredniotonowy 22-130 i wysokotonowy tonsil ?? Mozesz tak zobic tylko zwrotnica musi byc odpowiednio do tego przygotowana tj 4/4/8 om z odpowiednimi podzialami. Ja bym jako sredniotonowy urzyl beymy 8agn/t a wysokotonowy gdwt 12-19/150 podniesie to troche koszty ale nie tak bardzo i paczka bedzie duzo fajniej grala
  • Poziom 14  
    witam
    ja bym zrobił podobnie jak kolega. Ta byma naprawde sie nadaje do tego stx ale dałbym dwa wysokie GDWT-8-150-4-PJ lepij wedłuk mnie
    pozdrawiam
    cichy303

Dodano po 23 [sekundy]:

witam
    ja bym zrobił podobnie jak kolega. Ta byma naprawde sie nadaje do tego stx ale dałbym dwa wysokie GDWT-8-150-4-PJ lepij wedłuk mnie
    pozdrawiam
    cichy303
  • Poziom 26  
    W żadnym wypadku nie wkładaj do tego stx'owskich gdwt ;D One nie należą do najlepszych chociaż w tej cenie chyba i tak nic lepszego nie będzie. Najlepiej daj tak jak powiedział kolega wyżej. Beyma tonsil gdwt 12-19/150 i już jest o wiele lepiej ;). Pozdrawiam.
  • Poziom 27  
    z tego co napisales chcesz zrobic gigantyczne kolumny.

Przez na 2x38stx potrzba ok 180-200L pozatym jeszcze dwa sredniaki. Na masakre wielkie i ciezkie.

POlecam 10AGTN wiekszy mocniejszy a bardzo glosny. ciut droższy. Ten tonsilek pocelany przez kolegów moze byc.

CO dolaczenia driverów 8 ohm pod 4 ohm konstrukcje moze byc on ma taka efektywnosc ze spokojnie wystaczy a jego wieksza impredancja zabezpieczy go..

Z stxowskiej wzrotnicy zrezygnoj 600W nie wytrzyma.

PEwno beda ci chcieli polecic cos innego zamias 2och stx. ALe w/g mnie dobry wybor.

Oczywiscie mozna kupic BEyme 15LX60 ale ona jest duzo drozsza a zagra pewno podobnie do tych dwoch STX ale cena jej to 850zl wiec 4stx....
  • Poziom 33  
    mozna olac stxy i zrobic budzetowa paczke na firmowym glosniku bierzesz 15pw3 selenium (279zł) plus tonsilek na gore wyjdzie podobnie cenowo co 3 drozna paczka . To ze paczka bedzie 8 om tez niewielka roznica w glosnosci jakies 1,5 dB czyli na granicy szlyszalnosci za to sporo wieksza efektywnosc, niestety troche srednie tony ucierpia. Mozna zrobic z driverem selenium dh200ee plus tubka i podzial jakies 2 kilo wtedy masz w miare poprawna profesjonalna paczke
  • Poziom 10  
    dzięki za pomoc wszystkim ZAMYKAM TEMAT