Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

program do odczytania klucz nawigacji

08 Gru 2006 16:42 19608 16
  • Poziom 11  
    hej, przez przypadek ustawiłem sobie miejsce 1MB a reszte mi program zaczął zablokowywać...az mi zwisł...no to go odpiąłem i przestał sie włączać...więc go sformatowalem i mam zamiast 512MB 1 MB...co z tym zrobić zeby było tak jak wcześniej?? pendrive Samsung Mighty Drive
  • Poziom 11  
    a co ten program ma zrobić?? bo włączył sie i tyle...coś tam wyświetla-dane i tyle...
  • Poziom 11  
    nie pokazuje wogole pojemności
    Name: Mighty Drive (USB2.0)

Logic Driver: E:\

VID&PID: Vid_04e8&Pid_1a23
    Speed: high speed

VendorID: Samsung
    ProductID: Mighty Drive
    Product Revision: PMAP

Vendor Description: Samsung
    Product Description: Mighty Drive
    Serial Number: 076801925E2F
  • Spec od komputerów
    W tym linku na Elektrodę masz link do BootFlashDos.
    http://www.wordart.it/Format%20PenDrive%20-%20Card%20-%20Hardisk.htm
    Sprawdź te programy.Możesz też komenda cmd
    Później komenda
    format litera pena : /u , np format g: /u
    po format i literze pena - spacja
    Podaj nazwe pena jak jest,czytaj komunikaty i na wszystkie komunikaty dawaj tak(T) i powinno pójść jak pen dobry i czytaj komunikaty na końcu formatowania.
  • Poziom 11  
    sformatowałem przez cmd i dalej i nic dalej mam 1MB...co zrobić więcej??
  • Spec od komputerów
    Sprawdź co widać pod Partition Magic'kiem.
    "hej, przez przypadek ustawiłem sobie miejsce 1MB" czym ustawiałeś ? Nie możesz z tego poziomu ustawić prawidłowej pojemności.
  • Poziom 11  
    nie moge bo to było na penie...a jak wcieło mi to go wyjąłem i nie dał sie otworzyć juz...wogóle
  • Spec od komputerów
    Sprawdź Partition Magic'kiem.Możesz na niego kopiować ? Zapełnij go plikami i sprawdź ile wejdzie.
  • Poziom 11  
    ściagam partitiona a wgrać moge na niego 0,97MB i tyle...
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Wysłałem ci na PW ten program do obsługi pena. Napisz czy pomogło. W razie czego wyśle jeszcze instrukcje.pdf
  • Poziom 11  
    pomogło!!!! dzięki wielkie...a instrukcje możesz wysłać...bo kto wie co się może zdarzyć...jeszcze raz wielkie dzięki!!!!!
  • Poziom 11  
    Dzięki moderatorom temat jest jeszcze otwarty i umieszczam pliki które wysłał mi na PW "patrony" i dziękuje mu za to...bo bez tego nic bym nie zrobił:) mam nadzieje że innym też się to przyda...

to jest do pendrive SAMSUNG Mighty Drive
    Załączniki:
  • Poziom 1  
    Witam mam ten sam problem co kolega....
    moze mi ktos wyslac ten plik na maila bo nie moge go pobrac z elektrody, mam za mało punktów :(

posze o pomoc
  • Poziom 2  
    Witam. Widzę, że wątek już trochę stary ale podzielę się swoim doświadczeniem.

Nie wnikając szczegóły z pendrive Kingston 16GB zniknęło mi ponad 13GB. Nie pomagały żadne formaty czy defragmentacje i inne cuda wianki. Dodam, że sprawdzałem go na różnych kompach i wszędzie było to samo.

W końcu w linku od tronic1 znalazłem program

PeToUSB 3.0.0.x

Zaznaczyłem w nim "Enable Disk Format" i kliknąłem start, po zakończonym formatowaniu wyskoczył jakiś komunikat o błędzie ale komp już widział 16GB (tzn. tak na prawdę 15GB) po tym wystarczył już zwykły format z windowsa i pendrvie dalej śmiga jak nowy.

Pozdro