Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

o2 x7 slider simlock. Jak zdjąć blokadę? Wystarczy kabel serwisowy?

08 Gru 2006 18:11 2677 16
  • Poziom 26  
    jak zdiac simlocka z tego telefony czy dam rade zdiac kablem serwisowy do samsunga (po podlaczeniu tylko do fona pokazuej host connect) przeciez jezeli to opdowiednik d500 to moze programem od d500 i po kabelku ??
  • Poziom 19  
    Witam, O2 X7 Slider to Vitel wiec od D500 niestety nie robi .. Furious orginalny to robi, ale mi sie jedynie udalo przez orginal kabel i oczywiscie stery zainstalowane, przez kabel rj45 do o2x7 niestety mi sie nie udalo - nie drązyłem tematu - brak czasu
    pozdr
    Kuba
  • Poziom 26  
    no a ja mam kabel o d samsunga no bym nim zrobil
  • Poziom 24  
    no byś nie zrobił... :]

O2X7 Slider, da się zrobić unlock na 1 wersji SW (za free). O dziwo do tego potrzebna jest IRDA (do wgrania aplikacji która zezwala na użycie kabla) i kabel RS'owy.
  • Poziom 21  
    guciek1991 napisał:
    jak zdiac simlocka z tego telefony czy dam rade zdiac kablem serwisowy do samsunga (po podlaczeniu tylko do (w tym miejscu powinno być słowo"telefon") pokazuej host connect) przeciez jezeli to opdowiednik d500 to moze programem od d500 i po kabelku ??

Kabelek od VK530 z zasilaniem i infinity box robi bez problemu.
  • Poziom 26  
    a jak wyglada ten kabelek moze wystarczy moj przerobic pozamieniac styki
  • Poziom 21  
    orginał tak
    1 and 2 gnd
    3 tck
    4 tms
    5 tdi
    6 tdo
    7 Rx
    8 Tx
    9,18 Vbat +4V?
    10 rpwon
    11 rxd
    12 txd
    13 dsr
    14 rts
    15 cts
    16,17 dc in Charger input, +5.2V

Tyko jakim boxem bedzie to robił? masz infinity?
  • Poziom 21  
    Vygis Box z 14 kablami jest uniwersalnym Boxem transmisyjnym pozwalającym na transmisje po porcie COM oraz USB do zastosowań z oprogramowaniem VYGIS'a. W komplecie znajdują się kable do modeli:
    Alcatel DB, 320, 511, 525, 531, 535, 715 + LG 3xx, 7050, 8110 + Lobster 485 + MicroSnapper oraz BenQ/O2X2 jak też kabel USB.

To mówi samo za siebie to jest użadzenie do wspułpracy z vigisem. Po drugie Vigisem nie zrobisz o2x7 Zrobisz go Infinity
    http://www.multi-com.pl/index.php
    Prosze mysle ze doś jasno się wyraziłem:)
  • Poziom 21  
    Kolego widzę ze nie masz kompletnie zielonego pojęcia! Sam kabel nie wystarczy by zdjąć blokadę simlock trzeba sprzętu za duża kasę lepiej udaj się do serwisu gdzie koledzy zrobią to od ręki. Bo przy takim kombinowaniu to podejrzewam ze zamiast 30-40 zł zapłacisz 2 razy więcej jeśli całkowicie nie uśmiercisz słuchawki:)
  • Poziom 17  
    0,i mądrego to aż miło posłuchać..
  • Poziom 26  
    wsadzilem karte o2 uk i pokaze sie tapeta a zachwile incorect sim i enter spck co musze zrobic??
  • Poziom 16  
    nie rozumiem po co takie drążenie tematu żeby ktoś zaoszczędził 20zł, nie uważacie że to sr...e we własne gniazdo?
  • Poziom 26  
    sciaglem simlocka kabelkiem serwisowy dzieki za pomoc temat zamkniety