Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebny nauczyciel. Naprawa telefonów komórkowych.

08 Gru 2006 20:08 5287 9
  • Poziom 21  
    Witam...
    Od 1,5 miesiaca pracuje w serwisie tel. kom. Wszystko czego sie do tej pory nauczylem, nauczylem sie z forum (glownie z elektrody). Czasem jednak przeraza mnie brak wiedzy. Chcialbym naumiec sie czegos wiecej w temacie naprawy tel. kom. Czy ktos moze wie o jakims kursie?? A moze ktos posiada na tyle wiedzy i doswiadczenia ze chcialby sie tym podzielic?? Za odpowiedz dzieki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 24  
    Z czasem to wiedza i doświadczenia przyjdą same :D
    Nie zawsze wiedzący chcą się dzielić wiedzą do końca ,trzeba coś samemu zepsuć ,naprawić i cieszyć się ,że nie jest się w plecy parę stów. :D
  • Poziom 19  
    na poczatku mozna uszkodzic kilka telefonow a naprawa ich jest widza i kolejnym doswiadczeniem
  • Poziom 18  
    Mustangoo napisał:
    Witam...
    Od 1,5 miesiaca pracuje w serwisie tel. kom. Wszystko czego sie do tej pory nauczylem, nauczylem sie z forum (glownie z elektrody). Czasem jednak przeraza mnie brak wiedzy. Chcialbym naumiec sie czegos wiecej w temacie naprawy tel. kom. Czy ktos moze wie o jakims kursie?? A moze ktos posiada na tyle wiedzy i doswiadczenia ze chcialby sie tym podzielic?? Za odpowiedz dzieki.

Może gdybyś był fajną blondyną to kilku nauczycieli by się znalazło. A tak musisz uczyć sie sam.
    Powodzenia.
    ZG
  • Poziom 21  
    Szczerze mowiac to mialem cicha nadzieje ze na elektrodzie znajdzie sie piekna pani blondynka ktorebedzie chciala mnie nauczac...zart ;)
  • Poziom 21  
    A jako co pracujesz w tym serwisie ???

Ja też pracuej w serwisie wlaśnie jako serwisant. A elektronika jest moim hobby i patrze własnie tak na nią a nie jako konieczność.

Jeśli pracujesz jako serwisant to pora zająć sie zasiegami itp a nie tylko wymieniac wyswietlacze i głosnki.

Zaproponuj komus kto jest nad tobą ze chciał byś cos bardziej ambitnego robić.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Pracuje w serwisie od poltora miesiaca. Dodam ze pracuje w Polnocnej Irlandii. Jesli chodzi o mniie, to moja wiedza pozwala mi na swobodna prace tutaj, tzn. tyle ile ode mnie wymagaja wiem i umie. Ale chcialbym wejsc troche glebiej niz proste naprawy, wymiany tasiemek, lcd etc., czasem uda mi sie jeszcze jakies zlacze zasilajace wymienic, fusa czy kondzior uwalony i tyle. Ale chce wiecej.... i to jest bol...:(
  • Poziom 13  
    Powinienes tez zagladac na inne fora i jak to sie mowi - nie wstydz sie pytac - pomimo ze zawsze znajdzie sie kilku kladacych nacisc na to ze sa lepsi to sie tym nie zrazaj. No i praktykuj !
    Sciagnij sobie kompletny schemat ... np T610 i zerkaj co gdzie jest polaczone. Jakie sa rozwiazania , poczytaj elektroniki itp.
    Poza tym rzecz najwazniejsza - urzywaj oczu - okolo 50 proc usterek w telefonie jest spowodowane zlym traktowaniem przez wlasciciela i to mozna zobaczyc.
    POwodzenia.

Pozdro
    Poca / Level 3 Troubleshooter SE Lund