Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony DCT-H1

bziumak 26 Sie 2003 20:59 1450 4
  • #1 26 Sie 2003 20:59
    bziumak
    Poziom 11  

Przywiozlem sobie z niemiec taki telefonik i niestety po podpieciu go tutaj nie ma sygnalu! telefon jest bezprzewodowy i ladnie laczy sie z "matka" ale nie slychac sygnalu telefonicznego! sprawdzalem u kilku znajomych i u jednego zaskoczyl! jesli wiecie co sie dzieje , jak go podlaczyc albo co zmienic zeby pojawil sie sygnal dajcie znac! jak dzwonie do siebie to tez sie nie odzywa :(

0 4
  • #2 27 Sie 2003 00:17
    infinity
    Specjalista od telefonów

Telefony przeznaczone na rynek niemiecki mają sygnał podawany na piny 3i4 we wtyku telefonicznym.

W polsce zazwyczaj wszystki kable zarabiane są na pinach 1i2.

Zmien kabel i powinno być ok.

0
  • #3 27 Sie 2003 10:48
    bziumak
    Poziom 11  

ok ale mozesz mi to wytlumacz dokladniej na jaki kabel mam zmienic bo nie wiem ! kabel ma byc 4 zylowy i w nim kabelkie pozmieniac czy jak ? sorki moze zadaje glupie pytania ale sie na tym nie znam !

0
  • #4 28 Sie 2003 13:35
    bziumak
    Poziom 11  

nie wiem czy o to chodzilo ale zamiana kabelkow 3i4 na miejsce 1i2 nie pomogla ! moze jakies inne koncepcje ?? probowalem tez 2 srodkowe na miejsca zewnetrzne i 2zamieniony z 1 ! tez nic ? pomozcie !!

0
  • #5 02 Wrz 2003 09:20
    infinity
    Specjalista od telefonów

Witaj.

Z rozmachu żle napisałem.
    W telefonach na rynek polski sygnał podawany jest na piny 3i4.
    W telefonach na rynek niemiecki sygnał podawany jest na 2i5.
    (mam tu na mysli wtyk RJ np. ten w sluchawce)
    Aby moć przerobić kabelek potrzebna bedzie ci zaciskarka RJ, ewentualnie mozesz przerobić w samym gniazdku pod warunkiem jesli kabel jest 2 parowy(4żyły)

W twoim przypadku musisz tak podłaczyć aby sygnał 'wpadał' na pin 2i5.

12 3 4 56 <-- widok wtyku RJ
    I I I I I I

0