Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyłączające się radio. Następuje trzaśniecie w głośnikach i przestaje grać.

lemon84 10 Gru 2006 10:22 1074 3
  • #1 10 Gru 2006 10:22
    lemon84
    Poziom 10  

mam pytania. wylancza mi sie dzwiek w radiu. po chwili sluchania nastepuje trzasniecie w glosnikach i przestaje grac. radio sie nie wylancza tyle ze nic nie slychac. zaczyna grac dopiero po wylanczeniu i wylanczeniu po kilku minutach. czy przyczyną moze byc instalacja w aucie?

0 3
  • Sklep HeluKabel
  • #2 10 Gru 2006 10:46
    SlaweK
    Poziom 43  

Może ale nie musi.

Jak dokładne pytanie, taka odpowiedź.

SławeK

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 10 Gru 2006 10:49
    Seweryn82
    Poziom 19  

bardziej bym stawiał na nadpalona koncówke

0
  • #4 10 Gru 2006 13:08
    LWD11
    Poziom 29  

lemon84 napisał:
    mam pytania. wylancza mi sie dzwiek w radiu. po chwili sluchania nastepuje trzasniecie w glosnikach i przestaje grac. radio sie nie wylancza tyle ze nic nie slychac. zaczyna grac dopiero po wylanczeniu i wylanczeniu po kilku minutach. czy przyczyną moze byc instalacja w aucie?

Tak jeżei przewody głośnikowe są gdzieś przywarte do karoserii, to w zależności od radia (końcówki mocy jaka w nim jest), różnie może się dziać, niektóre radia poprostu nie grają, w niektórych idzie końcówka, albo dzieje się tak jak piszesz. Sprawdz omomierzem czy nie masz zwartej instalacji głośnikowej do samochodu.W zależności od auta i okoliczności różnie może być przywarta instalacja. Sprawdz też impedancje poszczególnych głośników, czy jest właściwa, Albo z drugiej strony sprawdz radio, podłącz zewnętrzne gło0śniki i będziesz wiedział czy masz sprawne radio, czy też moze szukac w aucie :D

0