Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zlece wykonanie 3plytek dwuwarstwowych PCB

maniio 10 Gru 2006 11:50 1515 10
    maniio
    Poziom 14  
    Witam!

zlece wykoanie 3 plytek dwuwarstwowych. Wzor plytki w PCB. Chcialbym zeby byla z metalizowanymi otworami, ale beznich tez sie obejde...

Czas realizacji tydzien.

kontakt:
    502403439
    GG:1470585

pozdrawiam
    cyberdar
    Poziom 31  
    Witam

Proponuję skonaktować się z firmą www.baranski.net.pl.

--
    pozdrawiam
    maniio
    Poziom 14  
    zaryzykowalem i zlecilem firmie baranski. Plytki wyslalem na 10dni przed swietami, mieli wykonac w 5dni(zaplacic chcialem jak za 3) wyliczyli ze bedzie prawie 100zl, zgodzilem sie i czekalem na plytki. nei doczekalem sie przed swietami wiec wyslalem maila(telefonu nie odbierali) dostalm odpowiedz ze beda przed sylwstrem... dzis jest 18stycznia a plytek nie ma :/ Nie POLECAM tej firmy! do teraz nie odpisuja na maile, a opis na GG sam mowi za siebie...
    Hamer1
    Poziom 11  
    Stary nie znasz polskiego rynku producentów PCB i montażu SMT???takich małych partii nie robi sie u takich firm bo oni maja Cie gdzies,dla nich licza sie klienci ktorzy zamiawiaja duza ilosc płytek i jeszcze dobrze jest jak sie u nich montuje płyteczki,wiadomo wieksza kasa. Fajnie gadaja przed złożeniem zamowienia.

Pozdrawiam
    SONIK1
    Poziom 24  
    To dlaczego przyjeli zamówienie jeśli mają problemy-niech przyjmują tylko od "molochów"
    Hamer1
    Poziom 11  
    zawsze Ci przymą zamówienie bo zapewniaja sobie i okreslaja prace na przyszlosc, tylko jak np przyjdzie ktos kto wiecej zaplaci bo bedzie mu sie spieszylo z plytkami to wiadome jest ze nasza plytka nie bedzie zrobiona przed plytka kogos kto wiecej zaplaci...

Pozdrawiam
    SONIK1
    Poziom 24  
    My w firmie cenimy każdego klienta nawet tego najmniejszego bo nigdy nie wiadomo
    Hamer1
    Poziom 11  
    JA nie mowie ze tak firmy robia caly czas,ale takie przypadki zdazaja sie bardzo czesto, wiem bo pracowalem w jednej z wiekszych firm produkujacej PCB i tez mam kolegów ktorzy zamawiali plytki w innych firmach jak w tej co ja pracowalem i tez nie byli zadowoleni.
    Macie lekkiego pecha bo kolega napisal jak bylo i wyszla wam ladna antyreklama... ale ja i tak zycze Wam powodzenia.

Pozdrawiam
    SONIK1
    Poziom 24  
    Nie jestem tą firmą tylko też zamawiamy takie płytki i stąd to zainteresowanie
    Hamer1
    Poziom 11  
    A to przepraszam. Ten poprzedni post jest dla ludzi z tej firmy:)z jakiej jestes firmy?
    Elektronik76
    Poziom 2  
    TYLKO NIE BARAŃSKI! Zleciłem tej firmie pcb w październiku 2006. Do dziś nie mogę odzyskać pieniędzy, za nie wykonane płytki. Najbardziej bezczelne było to, że gdy raczyli odpowiedzieć na emaile (bo telefony wyłączyli) to płytki miały być pod koniec tygodnia i tak było co tydzień. Wytrzymałem tak do końca roku i podziękowałem. Do dziś nie mam ani płytek ani pieniędzy!