Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Megane Coupe +car audio +zakupy +ostateczna decyzja

OloWeb 10 Dec 2006 20:36 1784 2
    OloWeb
    Level 13  
    witam
    już rozpisywałem się kilkakrotnie na tym forum ;) postaram się teraz opisać krótko moją historie.
    Posiadam autko wymienione w temacie Megane Coupe + radyjko Pionner DEH6700MP
    a teraz ostateczny wygląd mojego zestawu car audio:
    wygłuszenie autka
    kable DIETZ (35mm2, RCA itd...)
    przód PHASE 165.2
    wzmacniacz CARPOWER 602
    tył SUB LANZAR MAX 12
    kable RCA CARPOWER 5m
    wzmacniacz CARPOWER 1502
    kondesator 1F DIETZ (hmm dokładnie nie wiem który coś ok. 200zł)

co tym myślicie ????
    i teraz ostateczne pytanka dotyczące samych zakupów:

wzmacniacze CARPOWER+2kabelRCA planuje na aukcji http://www.allegro.pl/item147599753_sklep_carpower_hpb_602_350w_fv_gw_extra_gratis_.html
    w sumie sprzedawca zapropował mi ceny dość konkurencyjne przy całym zestawie 609zł za komplet (jego koszty wysyłki) ??? co tym myślicie może macie lepsze dojscie i lepsze ceny ???

kabelki DIETZA na allegro jest jedynie dwóch sprzedawców oferujących kabelki 35mm2 bardziej korzystny jest gościu z Niemiec czy ktoś od niego kupował z forumowiczy ???(posiada również kondesatory:D) a może powtórze pytanko jakieś ciekawe linki do sklepów car-audio gdzie mógłbym zakupić powyższy sprzęt ??

całość postaram się założyć zaraz po zakupie całego sprzętu i wykonać foto-relacje dla potomnych odświezyć ten temat :D
    link2jack
    Level 18  
    Sprzedawca z niemiec to sprawdzony i porządny handlarz!! Kupowalem u niego kondensator BOA.
    Towar przyszedl bardzo szybko zero probleow a cena najlepsza na allegro. Sądze wybranego przez ciebie sprzetu taniej niz na allegro nie kupisz bo w serwisach car audio zawsze czegos bedzie brakowalo. Jezeli nie masz obaw przed kupnem na allegro to bedzie to najlepsze wyjscie. Kable wybrales full opcja az milo bedzie sie montowalo taki zestaw ;)

Co do wybranego przez ciebie sprzętu to jest OK ;)
    OloWeb
    Level 13  
    allegro jak allegro obawa zawsze jest :) jednak mam doświadczenie z zakupami wiec chyba pozostaje kwestia tylko czasu kiedy wszystko zdąrzy dojść do mnie :)

p.s ma pytanko dotyczące właśnie samego montażu kabelek 35mm2 podpinam pod kondesator a od niego 2x20mm2 do wzmacniaczy to wiem :)
    jednak jak to podłączyć w praktyce i co dodatkowo potrzebuje ??
    czy można to tak wykonać jak na obrazku??

Megane Coupe +car audio +zakupy +ostateczna decyzja