Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bluetooth na śledziu (MSI MS-6968), czy jest dobry?

10 Gru 2006 20:46 1610 3
  • Poziom 14  
    Czy jest dobry? (chodzi mi o jakosc wykonania)
    Czy podłącze go do płyty głównej innej firmy (nie MSI), jak tak to jakim kabelkiem?
    Jaki jest realny zasięg?
    I najważniejsze - czy posiada taki profil, zebym mógł udostępnić w stale łącze z komputera stacjonarnego dla notebooka z modułem bluetooth?
  • Poziom 14  
    OK, myslalem ze ktos wczesnie mi odpowie na moje pytania..., ale i tak kupilem go wczoraj na aukcji za 24zł, najwyżej sprzedam dalej..
    Wiec prosze jeszcze raz o odp. pytanie- Czy ten moduł posiada profil aby udostepnic internet z komputera stacjonarnego na caly dom do m.in. notebooka??
  • Spec od komputerów
    Na cały dom to zapomnij. Za mała moc.
  • Poziom 14  
    Cytat:
    Na cały dom to zapomnij. Za mała moc.

No bez przesady..., na terenie otwartym podobno osiąga 200m, nie 100m jak wynika to ze specyfikacji a nie wspomne juz o tych bluetooth ,,przypadkach,, z allegro które działaja ledwo 5m i gubią połączenia. Mysle ze rzeczywiscie 200m na otwartej przestrzeni bo ma zewnętrzna antenke na kablu. Wiec w domu niepowinno byc tak krytycznie, zasięgiem pokryje caly dom... 130m2 bez grubych scian, teoretycznie to sygnal w ogóle nie bedzie przechodzil przez sciane tylko przez jedne drzwi.

Ale nie oto mi chodzilo.. tylko o to czy ten modulik posiada profil, gdzie dziala on jako karta sieciowa tylko bezprzewodowo. Abym mógł zrobic tak jak wyżej (w pierwszym poscie)

Bluetooth na śledziu (MSI MS-6968), czy jest dobry?