Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektryczne fotele w renault safrane

kriskolo 11 Gru 2006 13:13 2141 6
  • #1 11 Gru 2006 13:13
    kriskolo
    Poziom 11  

Poszukuję pilnie schematu połączeń elektrycznych foteli w sam. renault safrane wszystkie roczniki. Wiem, że w 1997 nastąpiła zmiana wersji i wiązki kabli znacznie sie różnią. Potrzebuję schematów obu wersji. - POMOCY!!!

• #3 14 Gru 2006 14:56
    kriskolo
    Poziom 11  

Wielkie dzięki za zdjęcia z dialogis, ale mi chodziło o schematy ideowe. Dokładnie o schemat gdzie jaki kabelek idzie - do czego jest podłączony(symbolem - słabo u mnie z angielskim a tym bardziej z angielskim technicznym).
    Na pewno zdjęcie fazy 2 trochę mi pojaśni kwestię. Aktualnie mam rozbebeszoną całą instalację, fotel kierowcy częściowo podłączony (działa !!! :D ) . Żona jak to zobaczyła to się załamała, a sąsiad jak przyszedł powiedział tylko - o ku..a i szczena mu opadła. Na razie jadę kabelek po kabelku i kombinując podłączam.
    Jeszcze raz dziękuję i gorąco pozdrawiam. Gdybyś miał schemat ideowy taki z symbolami (pismem obrazkowym jak dla idiotów) to będę BARDZO WDZIĘCZNY.

Dodano po 29 [minuty]:

Witam ponownie - w fazie pierwszej jest jeszcze jedna gruba wiązka idąca z fotela kierowcy (część przewodów idzie do modułu sterującego a część do wiązki głównej) ta nie jest rozpisana na zdjęciach - jeśli masz takowe prosiłbym za co z góry dziękuję
    Gorąco pozdrawiam

• #4 10 Paź 2007 00:14
    lbebenek
    Poziom 11  

mam kazy shcemat do tego auta jak cos to pisz lbebenek(malpa)wp.pl

• #5 21 Lis 2007 13:51
    kriskolo
    Poziom 11  

I jak z tymi schematami - nie odzywasz się ? Coś sie stało?

• #6 17 Gru 2007 23:07
    lbebenek
    Poziom 11  

Witam byłem poza granicami ojczyzny. Proszę się przypominac to wyślę ekspreasowo. Z góry Przepraszam że nie poinformowałem że mnie nie będzie.

• #7 28 Gru 2007 10:07
    kriskolo
    Poziom 11  

Prosiłem o schematy foteli elektrycznych z pamiecia ustawień

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME