Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer się resetuje. Co z nim teraz zrobić?

dj magic 18 Gru 2006 17:17 3505 40
    dj magic
    Poziom 19  
    Zaraz podejde i zobaczę czy w trybie awaryjnym ten problem występuje. Nie pamietam czy się resetował. Aczkolwiek sprawdzałem :)
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
    dj magic
    Poziom 19  
    Witam. Wczoraj sprawdzilem programem twardziela i jest ok. Również odinstalowałem NFS Carbon i robiłem nową instalację z Polskimi napisami i bez żadnych problemów gra chodzi. W trybie awaryjnym także się resetuje na pakiecie Office. Żadnych komunikatów itp. Zrobię reinstalację systemu i zobaczę. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Jeżeli sąsiad nie bedzie chciał reinstalki to wgram mu Open Office i zobaczymy co on na to :)

Dodano po 11 [minuty]:

AAA właśnie mam pytanie z innej beczki. Powiedz mi prosze jak mam przywrócić cd-rom w windowsie? Chodzi o to iż go nie widzi w "Mój Komputer" Jak włożę plytę z autorun to płyta odpala. Dodam iż jest zainstalowany system XP Sp2. Problem ten wystepuje na innym komputerze.
    wiezlak
    Poziom 35  
    Odnośnie niewidocznych napędów pod XP: panel sterowania -> narzędzia administracyjne -> zarządzanie komputerem -> zarządzanie dyskami - znajdź niewidoczny napęd i przypisz mu konkretną literę dysku.
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
    pwjot
    Poziom 17  
    A ja bym jednak podmienił na próbę pamięć. Mimo że zbadana. To niewiele roboty.
    To oczywiści na temat resetów, nie niewidocznego napędu.
    dj magic
    Poziom 19  
    No tak. Właśnie mi o to chodziło. Pamietałem że gdzieś się to ustawia :) Zobaczę jutro. A pamięć? Nie wiem. Gdyby była trefna to by na takiej grze jak NFS Carbon też robił reset. Ale nie zmienia to faktu że w weekend bedę robił podmianki podzespołów.
    Figi
    Poziom 37  
    Nie napisał kolega, na jaki zasilacz podmieniał.
    Antywirusem kolega sprawdzał?

Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest jakaś wada procesora...
    dj magic
    Poziom 19  
    Tak oczywiscie że sprawdziłem. Avastem oraz Ad-aware. A propo tych cd-romów niewidocznych. Zrobiłem tak jak pisałeś Figi ale coś było nie tak. Okazalo się że jak wszedłem w Mój Komputer->Widoki to było zaznaczone "typy" zmieniłem na inny profil i cd-romy sie pokazały :) Dziwne. Może właściciel namieszał albo co. A z tym komputerem zobaczę w weekend. Podmienie podzespoły. Już mi ręce opadają przy nim.
    Figi
    Poziom 37  
    Gwoli ścisłości o niewidocznych CD pisał kolega wiezlak.
    dj magic
    Poziom 19  
    A tak przepraszam za niedopatrzenie :)
    micha1981
    Poziom 13  
    witam
    niedawno kupiłem kompa z sempronem 2,8 i komputer ciągle restartował.podjechałem do sklepu gość na moje rządanie sprawdził pamięć memtestem i nic nie wykazało. po wymianie pmięci komputer chodzi bez zarzutów.

pozdrawiam
    dj magic
    Poziom 19  
    Tak w trybie awaryjnym też występował. Podmieniłem wszystkie elementy oprócz płyty i procesora i nadal to samo. W tej chwili pc leży w serwisie i zobaczymy co powiedzą. Jeżeli cokolwiek powiedzą. Dzięki i pozdrawiam