Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes C220 diesel --> układ zasilania ... pompa?

BosmanCB 11 Gru 2006 22:39 2915 4
  • #1 11 Gru 2006 22:39
    BosmanCB
    Poziom 2  

Mam problem z mercedesem 220 C DISEL rok 1997,po przejechaniu około 7 km kiedy płyn hłodzący osiąga temperaturę 85 stopni i następuje otwarcie termostatu zapala się kątrolka EPC i silnik zaczyna pracować jak na trzech cylindrach, pedał przyśpieszenia nie reaguje na polecenie więc staję i gasze silnik. Po trzech minutach odpalam i wszystko jest idealnie mogę przejezdzić cały dzień z przerwami jednak nie dluższymi niż 12 godzin. Mechanik z serwisu mercedesa polecił mi wymienić wymiennik cipł lecz nie pomogło. Każdego dnia jest dokładnie tak samo, moż ktoś mi powie jak zlikwidować tą usterkę.

0 4
  • Sklep HeluKabel
  • #2 11 Gru 2006 22:55
    Jacek79
    spec od auto-elektro

odczytać błedy w sterowniku i w/g nich dokonac naprawy

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 12 Gru 2006 11:57
    Adam700
    Poziom 22  

Według mnie wina uszczelki pod głowicą

0
  • #4 16 Sty 2007 21:23
    lewy267
    Poziom 2  

BosmanCB napisał:
    Mam problem z mercedesem 220 C DISEL rok 1997,po przejechaniu około 7 km kiedy płyn hłodzący osiąga temperaturę 85 stopni i następuje otwarcie termostatu zapala się kątrolka EPC i silnik zaczyna pracować jak na trzech cylindrach, pedał przyśpieszenia nie reaguje na polecenie więc staję i gasze silnik. Po trzech minutach odpalam i wszystko jest idealnie mogę przejezdzić cały dzień z przerwami jednak nie dluższymi niż 12 godzin. Mechanik z serwisu mercedesa polecił mi wymienić wymiennik cipł lecz nie pomogło. Każdego dnia jest dokładnie tak samo, moż ktoś mi powie jak zlikwidować tą usterkę.

umnie tak bylo i wymienilem oring na pogrzewaczu i jest teraz ok po nocy zawsze schodzilo mi paliwo do baku popatrz szczelnosc przewodow paliwowych

0
  • #5 23 Mar 2007 19:57
    szulik23
    Poziom 11  

czy kiedy kolwiek ktos robił elektryke
    ja miałem to samo
    zapłaciłem 50 groszy za oring na plastikowych przewodach od pompy
    napewno nie daj się zrobić na kase
    bo to drobnostka

0