Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV-Philips-25 PT 5107/58 sam wyłącza i włącza....

jerzy1961 11 Gru 2006 22:53 1596 3
  • #1 11 Gru 2006 22:53
    jerzy1961
    Poziom 10  

witam Wszystkich serdecznie ( jestem nowy i zupełnie początkujący ) - przeglądałem już podobne posty - ale = nie znalazłem mojego modelu i nie wiem czy u mnie też jest procesor który da się zresetować zupełnym wyłączaniem z sieci (niby pomogło na kilka godzin ale powróciło --samoczynne wyłączanie się i włączanie prawie natychmiast po sobie , ale czasem musiałem włączyć pilotem gdy sam się nie włączył ...i jeszcze jedno = nie wiem czy istotne, ale gdy sam się wyłączy to zewnętrzna dioda świeci słabszym światłem tak jak podczas pracy , a gdy wyłączę pilotem to czuwanie świeci zdecydowanie jaśniej ) chcę dodać ze teraz już trzeci dzień nic nie szwankuje (*??? )...jeśli ktoś chce mi pomóc to proszę też o opis wyglądu elementów które sam mógłbym sprawdzić zanim odwiedzę serwis ....i na marginesie ..zainteresował mnie też opisywany w postach dostęp do kodów błędów (tryb serwisowy)ale jak u kogoś to też przełączając pilotem poszczególne cyfry ...to tylko przełączał kanały ...pozdrawiam jerzy1961

0 3
  • Pomocny post
    #2 12 Gru 2006 07:57
    Telo
    Poziom 39  

Jakie to jest chassis?Zrobiłeś jakieś pomiary zdjołeś chociasz ściankę tylnią?????

0
  • #3 12 Gru 2006 11:41
    irerad
    Poziom 15  

Ja bym stawiał na kondensatory elektroityczne w zasilaczu

0
  • #4 12 Gru 2006 12:30
    mariusz.s
    Warunkowo odblokowany

a od strony zimnych lutów sprawdzales płyte?sprawdz sam zasilacz i ok.odchylania H

0