Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola v600. Podświetla się tylko klawiatura.

11 Gru 2006 23:41 1053 7
  • Poziom 10  
    Witam. Mam problem z moja motorola v600 mianowice wysiadl w niej aparat wiec ja rozebralem zeby zobaczyc czy czasem tasma sie nie poluzowala i jak po tym rozebraniu ja juz zlozylem i probowalem wlaczyc to podswietlala sie juz tylko klawiatura i nic wiecej nie zapala sie ani wewnetrzny ani zewnetrzny ekranik. Jedynie po wcisnieciu * # i czerwonej sluchawki wewnetrzny ekran podswietla sie na bialo...... Co moglo sie stac ?????? Pozdrawiam
  • PCBway
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Witam. A przypadkiem nie uszkodziłeś taśmy podczas "rozbierania". Czy telefon mimo ciemnych wyświetlaczy uruchamia się to znaczy czy słychać dźwięki np. regulacji głośności. Jeżeli tak to proponuję rozłożyć telefon ponownie, oczyścić złącza na pcb oraz lcd i poprawić montaż taśmy. Jeżeli to nic nie da, prawdopodobnie taśma do wymiany, bo nie sądzę aby wyświetlacze się uszkodziły.
    Jeżeli nic nie słychać to daj znać będziemy działać dalej. Pozdrawiam.
  • PCBway
  • Poziom 10  
    Witam. No niestety nic nie slychac... Po wlaczeniu telefonu klawiatura podswietla sie na ok. 30 s po czym gasnie i ponownie po nacisnieciu czerwnej sluchawki zapala sie na 30 s i gasnie....
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    dokladnie tak jak mowil piranek musiales cos zle zlozyc moze nie docisnales pinow dokladnie cos zle zmontowales jak aparat sie psul to wina tasmy zmien na nowa jak masz mozliwosc to przetestuj fona na innej tasmie
  • Poziom 10  
    Jutro zdobede tasme i napisze czy pomoglo :)
  • Poziom 12  
    nie jestem pewien skoro zapala się ekran na biało gdy wciśniesz *# i włączysz telefon to znaczy że ekranik ci działa bo wtedy zapala się jedynie ekran wewnętrzny. Ten tryb służy do wgrywania flesza może spróbuj najpierw go wgrać może po prostu coś się w nim zepsuło stracił pamięć. Wgraj jeszcze nowego softa może to pomoże

Dodano po 4 [minuty]:

wejdź jeszcze na http://www.matrax.net/ na pewno coś tam znajdziesz aby pobrać coś musisz się zalogować
  • Poziom 23  
    klaczol zastanow sie co piszesz "stracil pamiec" <lol2> pewnie byl pijany (po zalaniu) ;)
  • Poziom 10  
    Po tygodniu czasu wkoncu przyslali mi nowa tasme :) I po podlaczeniu motka ozyla :D:D:D:D Wieeeeeelkie dzieki za pomoc :)