Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka amica comfort 800-dziwny odgłos przy wirowaniu

12 Gru 2006 14:39 4219 4
  • Poziom 2  
    Przy odwirowaniu,przy większych obrotach bębna słychać jakby odgłos ocierania,przy normalnych obrotach przy praniu jest wszystko ok.-nic nie słychać.Co to może byc?Pralka ma 2 lata i 3 m-ce czyli po gwarancji.:cry:
  • Poziom 12  
    witam
    sprawdź czy bęben nie ma luzu góra - dół , może być luz na łożyskach i przy większych obrotach ociera bęben o Fartuch
    pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Albo miedzy fartuch i beben dostała sie np. fiszbina i ociera w trakcie wirowania należy ją wyjąć przez otwór grzałki, wczesniej ją wyjmując. Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Hmmm.... po przeprowadzonym śledztwie:D okazało się, że faktycznie zniknęła gdzieś jedna fiszbina.Teraz czeka mnie sprawdzenie tego.Jak rozkręce dam znać czy to było to(mam nadzieje że dam sobie rade).

NO i okazało się ,że to faktycznie była fiszbina,która ładnie okręciła się na grzałce.Wielkie dzięki.
  • Poziom 2  
    Wątek stary, ale problem zdaje się identyczny...
    Posiadam Amicę comfort 1200, objawy są bardzo podobne - głos podobny do ocierania podczas wirowania. Dodatkowo głośno funkcjonuje funkcja aqua spray:

http://goofic.karolin.pl/p.3gp

Jeśli faktycznie coś się dostało pod bęben, czy żeby to sprawdzić konieczne jest odkręcenie całej obudowy? Poradzę sobie sam, skoro sam tego nie robiłem? A jeśli to łożyska, to w jaki sposób sobie z tym poradzić?