Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

gdzie umiescic suba w bagazniku i jak

boris.pl 12 Dec 2006 19:23 1765 7
    boris.pl
    Level 12  
    HEY mam pytanie szukalem troche na forum i nic nie znalazlem ciekawego na temat jak umiescic subwoofer w begazniku tak aby mial najlepsze brzmienie w wenatrz auta jak i na zewnatrz bas reflex jest umieszczonyna prawej scianie obudowy(patrzac sie na glosnik)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    adass91
    Level 12  
    umiesc go albo tylnia scianka do tylniej kanapy lub po prawej stronie bagaznika.to sa chyba opnymalne miejsca
    powalla
    Moderator of CarAudio
    No ja nie mogę! Weź puść swoją ulubioną muzę i przesuwaj suba po całym bagażniku ,aż znajdziesz miejsce ,w którym dźwięk najbardzie będzie się TOBIE podobał.Proste i przyjemne.

PS " brzmienie w wenatrz auta jak i na zewnatrz"
    grasz dla siebie ,czy ludzi na przystankach?
    Cienias87
    Level 15  
    Najlepiej to siadź sobie i słuchaj a ktoś niech ci przestawia suba, i jak chcesz grać dla ludzi na zewnątrz to otwórz klapę bagażnika :)
    niko123
    Level 29  
    wiem po swoich pomiarach db że głośnik i bas reflex w strone bagażnika daje pare db więcej ale często takie ustawienie suba daje wrażenie jakby więkrzego dudnienia.
    Już o tym kiedys ktoś pisał.
    waku
    Level 12  
    sedan - glosnik skierownay w strone kanapy
    hatchback - glosnik skierowany w strone klapy
    combi - patrz hatchback
    ;)
  • Helpful post
    crazy_88
    Level 42  
    waku wrote:
    sedan - glosnik skierownay w strone kanapy
    hatchback - glosnik skierowany w strone klapy
    combi - patrz hatchback
    ;)

dodam ze do sedana zaleca sie dac wyzsze strojenie skrzyni br poprzez krotszy br:)ale to tylko taka moja rada na przyszlosc:)
    boris.pl
    Level 12  
    dzieki za pomoc wszystkie co mi podaliscie propozycje juz kiedys wczesniej testowalem i moge powiedziec ze glosnikie ustawiony z prawej strony begaznika strasznie dudni po prawym boku samochodu skotki to takie ze strasznie lewe ucho mi sie przytykalo wiec wole zeby szlo w klape lub do ludzi jak to woli:D