Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda symphony

27 Sie 2003 22:24 7363 11
  • Poziom 14  
    Proszę o pomoc z radiem SkodaAuto Symphony CD SKZ2Z6. Procesor M306nbfctfp239c103. Eeprom 24c16 smd .
    Brak jest podświetlenia panel prawdopodobnie przestawione jest cos w funkcjach lub błąd w pamięci .Po podłączeniu czystej pamieci podświetlenie dzida lecz w tedy nie mogę wpisać codu może ktoś posiada inna zawartość eeproma lub jakąś instrukcje do tego ba........ .Dzięki.
  • Poziom 14  
    Czy nikt z kolegów nie spotkał takiego radia?
  • Spec od car audio
    Szukaj Seat Aura.
  • Poziom 14  
    Niestety seat AURA to inne radio to jest nie grundig a technisat .Typ który podąłem może być zły bo jest nie czytelna a w opisach znalazłem ze to radio występuje albo jakoSKZAZ4 LUB SKZAZ6 ,a z CD miało być właśnie az6.ale Aura to na pewno nie pasuję dziękuje za sugestie i proszę o więcej
  • Poziom 12  
    Mam zawartość do tego radia, pisz dyzio141(malpa)interia.pl
  • Spec od car audio
    Technisat też gdzieś był.
  • Poziom 14  
    Znalazlem na piechote gdzie jest to podswietlenie w pamieci .dzieki za pomoc Ale mam nastepny problem jest uszkodzony TLE 6254-2 [smd] .Moze którys z kolegów ma to w jakims złomie. Mam teraz dwa takie uklady jak ktos potrzebuje to udostepnie.
  • Poziom 14  
    moze napisz jaki jest problem z tym radyjkiem
  • Poziom 11  
    Po podlonceniu panel podswietla i gasne. Displej nic nenapise i blika czervona led. Code viem no nie mogę wpisać codu.
    Gdzie jest w pamieci to rozswietlenie displeja?
  • Poziom 13  
    Witam.W tym radiu podświetlanie załącza linia Can.mam gdzieś zmodfikowana zawartość pamięci jak odszukam to podeślę.

Dodano po 1 [godziny] 19 [minuty]:

podsyłam zmodyfikowaną zawartość pamięci z działajacym podświetlaniem