Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta 1300 W. Regeneracja. Proszek z Allegro.

ToMciO88 14 Gru 2006 00:33 1244 3
  • #1 14 Gru 2006 00:33
    ToMciO88
    Poziom 17  

Witam chciałbym się dowiedzieć czy jeśli mam w swojej drukarce toner standardowy na 1500str to czy mogę zamówić np z allegro proszek i chipa na 6000str i zregenerować??I czy po wymianie chipa będzie wyskakiwał komunikat o nieoryginalnym tonerze??

0 3
  • #2 14 Gru 2006 08:26
    piwos
    Poziom 24  

Oczywiście że możesz zregenerować. W zależności gdzie kupisz i jaki produkt to taka będzie jakość działania. Materiałów do regeneracji jest baaaaardzo dużo różnych, które bazę mają taką samą lecz różnią się proporcjami domieszek. Drukarka może wskazać na nieoryginalny ale napewno się zresetuje i pozwoli drukować w normalnym trybie. Z niektorymi firmami w Polsce ( tutaj niestety nie wymienię ! ) mieliśmy problemy ale same uprzedzały i wymieniały towar na inny. Na zamiennikach z jakością obrazu może być różnie. Mieliśmy taki toner do zasypywania Lexów który chodził lepiej niż tzw ORYGINAŁ ;) Było to w zeszłym roku a toner był chyba z Litywy, na próbę. Następne były już tylko gorsze.
    W tej drukarce przy regeneracji zamiennikiem musisz DOKŁADNIE wyczyścić wkład ze starego prochu :D bo inaczej bedą się dziać cuda.

0
  • #3 14 Gru 2006 11:52
    ToMciO88
    Poziom 17  

Dzięki a wy zajmujecie się regeneracją tonerów i czy można u was zamówić proszek do zasypania mojej drukarki i chipa i jaki byłby tego koszt.

0
  • #4 14 Gru 2006 12:03
    kosmita
    VIP Zasłużony dla elektroda

Tego rodzaju dyskusję proszę prowadzić poza forum

0